Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ajda Pekkan'ın Kedi Kadın Kostümü Sosyal Medyayı Salladı

Türk pop müziğinin 'Süperstar' lakabıyla anılan usta ismi Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da verdiği konserde 'kedi kadın' olarak sahne aldı. Ancak, Ajda Pekkan'ın garip dansı ve kostümü sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bazı hayranlar beğenmezken, diğerleri ise desteklerini dile getirdi. Ajda Pekkan'ın doktoru olarak bilinen kişi ise Emel Sayın'ın bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi.

Yayın Tarihi: 17.10.2023 12:31
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Ajda Pekkan'ın Kedi Kadın Kostümü Sosyal Medyayı Salladı

Ajda Pekkan'ın Kedi Kadın Kostümü Sosyal Medyayı Salladı

Türk pop müziğinin 'Süperstar' lakabıyla anılan usta ismi Ajda Pekkan, her hareketiyle olay olmaya devam ediyor. Harbiye Açıkhava'da konser veren ve her zaman kostümleriyle dikkat çeken Ajda Pekkan yine adından söz ettirdi. Ajda Pekkan, hayranlarına bir sürpriz yapıp sahneye, 'kedi kadın' olarak çıktı. Ancak Ajda Pekkan'ın garip dansı ve sahne kostümü sosyal medyayı ikiye böldü.

Ajda Pekkan'ın garip görünen kedi kostümünü beğenmeyenler 'Altına bez bağlamış gibi', 'Kedi kadının bundan haberi var mı?', 'Yok olmamış bu kıyafet','Artık böyle devam etmemeli eski tarzına dönmeli', 'Kostümü pazardan almış gibi' yorumlarından bulundu. 77 yaşındaki Süperstar'ın hayranları ise 'Yine efsane' yorumlarında bulunarak şarkıcıya destek oldu.

Kaynak:

Günaydın yazarı Bülent Cankurt'un 29 Ağustos tarihindeki yazısı; Türk müziğinin en başarılı sanatçılarından olan devlet sanatçısı unvanlı Emel Sayın, belinden çektiği kadar başka hiçbir şeyden çekmemiştir herhalde! Yıllardır bel fıtığı sorunu yaşayan sanatçı, sonuncusu Mart 2016'da olmak üzere iki kez ameliyat olmuştu. 77 yaşındaki ünlü sanatçının, cumartesi günü Nişantaşı'ndaki özel hastanede bir kez daha bel fıtığı ameliyatı olduğunu öğrendim. Emel Hanım, fıtık yüzünden yürümekte zorlanıp neredeyse adım atamaz hale gelince, çareyi üçüncü kez bıçak altına yatmakta bulmuş. Daha önce kendini hangi hekimlere emanet etti bilmiyorum ama bu kez ameliyatını, meslektaşı ve yaşıtı Ajda Pekkan'ın doktoru yapmış. Süperstar, düşüp kalça kemiğini çatlattığında ameliyatını yapan doktor, bu kez de Emel Hanım'ı ayağa kaldırmak için işbaşındaymış. Emel Sayın, Ajda Pekkan'ın referansıyla mı o doktora gitti yoksa tesadüf mü oldu bilmiyorum ama inşallah bu illetten kurtulur artık.