Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Aleyna Tilki'nin Adnan Oktar Suç Örgütü'nün Ağına Düşmekten Son Anda Kurtulduğu İddia Edildi

Aleyna Tilki'nin yıllar önce Adnan Oktar Suç Örgütü'nün ağına düşürülmeye çalışıldığı öne sürüldü. Başarılı şarkıcı, örgütün kurduğu tuzaklardan son anda kurtuldu.

Yayın Tarihi: 27.10.2023 14:45
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Aleyna Tilki'nin Adnan Oktar Suç Örgütü'nün Ağına Düşmekten Son Anda Kurtulduğu İddia Edildi

Adnan Oktar Suç Örgütü'nün Aleyna Tilki'yi Hedef Aldığı Ortaya Çıktı

Adnan Oktar'ın ve liderlik ettiği suç örgütünün yaptıklarının anlatıldığı belgesel tüm Türkiye'de çok konuşuldu. Belgeselde örgütün kurulan tuzaklarla ele geçirdikleri kızları, üyelerin de yardımıyla örgüt lideri Adnan Oktar'ın hizmetine nasıl sokulduğu anlatıldı. Başarılı şarkıları ve sahne performansı ile büyük beğeni toplayan Aleyna Tilki’nin de örgüte dahil edilmeye çalışıldığı ortaya çıktı.

Posta'nın haberine göre Annesi Havva Öztel’in sahibi olduğu öğrenci yurdunun tanıtımı için annesine destek olan Tilki, Marmara Üniversitesi’nin önünde reklam broşürü dağıtırken “Kedicik” lakaplı kadınlardan biri yanına yaklaşarak Tilki'ye bir teklifte bulundu. O dönem henüz 13 yaşında olan Tilki ile irtibat kuran kişi "Çok yeteneklisin, albüm yapmalısın" dedi ve ona bir e-mail adresi verdi. Annesinin dikkatli davranmasının ardından Aleyna Tilki Adnan Oktar suç örgütü ile irtibat kurmaktan son anda kurtuldu. Öztel'in yakın çevresine "Ben bu konularda çok hassasım. Birçok genç kız bu şekilde kandırılmaya çalışıldı. Böyle durumlarda bilinçli ve farkındalıkla yaklaşmak gerek" dediği iddia edildi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin yıllar önce Adnan Oktar Suç Örgütü'nün ağına düşürülmeye çalışıldığı öne sürüldü. Instagram'dan Pop Bizde'nin haberine göre Kedicikler, bir dönem de Aleyna Tilki'nin peşine düştü! Detaylar...