Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Armağan Uzun: Popstar Yarışmacısı ve Bülent Ersoy'un Eski Eşi

Türkiye'nin önemli seslerinden Bülent Ersoy'un eski eşi Armağan Uzun, Popstar yarışmasıyla tanındıktan sonra mütevazi bir hayat sürüyor. Armağan Uzun, Bülent Ersoy ile evliliklerinin çaresizlikten olduğunu ve pişman olduğunu açıklamıştı.

Yayın Tarihi: 23.10.2023 12:12
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Armağan Uzun: Popstar Yarışmacısı ve Bülent Ersoy'un Eski Eşi

Türkiye'nin önemli seslerinden Bülent Ersoy

Türkiye'nin önemli seslerinden Bülent Ersoy, bir dönem magazin gündeminde sık sık konuşulan isimlerden biriydi. Herkesin 'Diva' olarak tanıdığı sanatçının özel hayatı yakından takip ediliyordu elbette. Özel hayatında yer alan isimlerden biri de Armağan Uzun'du. Ayrılıklarının ardından yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırtan Armağan Uzun'un şimdilerde edindiği yeni kariyeri sizi çok şaşırtacak.

Popstar yarışmasıyla adını duyuran Armağan Uzun

Popstar yarışmasıyla adını duyuran Armağan Uzun, 2007 yılında yarışmanın jüri üyelerinden Bülent Ersoy'la dünyaevine girmişti. Ardından çift bir yıl süren evliliklerini 2008 yılında sonlandırmıştı.

Bülent Ersoy'la tanışıklıkları

Bülent Ersoy'la önceden bir tanışıklıkları olmadığını ve Popstar'a katıldığında tanıştıklarını söylemişti. Hatta Bülent Ersoy'un kendisinden ilk görüşte etkilendiğini ve bu yüzden 10 puan verdiğini ifade etmişti.

Evlenme teklifi ve pişmanlık

Birinin kendisini arayıp Bülent Ersoy'un kendisiyle birlikte olmak istediğini, eğer kabul etmezse hem yarışmadan diskalifiye edilip hem de piyasadan silineceğini söylediğini dile getirmişti. Ardından kendisi görüşmeyi kabul etme sebebinin, Diva'nın gücüne güvenebilecek olmasını ifade etmişti.

Bülent Ersoy'un kendisine albüm yapma sözü verdiğini ve ardından evlenme teklifi ettiğini söylemişti. 7 Temmuz 2007'de evlenmedikleri takdirde ilişkilerini noktalandıracağını da anlatmıştı. Boşanmalarının ardından iki sene sonra yaptığı bu açıklamalarda 'pişman oldum' demişti.

Armağan Uzun'un şimdiki hayatı

Tabii bu süreçte Çeşme'de lüks mekanlarda ara sıra sahne aldığı da söylenmişti. 1981 doğumlu Uzun şimdilerde 42 yaşında.

Popstar yarışmasıyla ünlenen Armağan Uzun son haliyle ve mesleğiyle dikkat çekti. Programda ikinci olduktan sonra aynı yarışmadaki jüri üyesi Bülent Ersoy ile evlilik yaşayan eski yarışmacı kendine bambaşka bir hayat kurdu. Zaman zaman Çeşme'de lüks mekanlarda sahne alan Armağan Uzun daha önce kır düğünleri için mekan açmıştı. Ünlü yarışmacı şimdilerde mütevazi bir hayat yaşıyor. O dönem Diva'dan boşandıktan sonra 'Bülent Ersoy müzik hayatımın geleceğiyle ilgili vaatlerde bulunup evlenmeyi teklif etti. O an çaresizlikten teklifi kabul ettim' diyen Armağan Uzun artık Torbalı'da asansörcülük yapıyor. Armağan Uzun'un iyice beyazlamış saçlarını görenler 'Adam yaşlanmış' yorumlarında bulundu.