Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone: Aramızdaki Rekabet Kontrolden Çıktı

1980'li ve 1990'lı yıllarda Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone arasında büyük bir rekabet vardı. İkili sinemada en iyi olmak için birbirleriyle yarışırken, rekabet zamanla dostluğa dönüştü.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 13:41
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone: Aramızdaki Rekabet Kontrolden Çıktı

1980'li ve 1990'lı yıllarda büyük bir rekabet vardı.

Günümüzdeki Cristiano Ronaldo ile Lionel Messi rekabetinin aynısı, o dönemlerde sinemada yaşanıyordu. Öyle ki sokakta oynayan çocukların bazısı Rambo, bazısı ise Terminatör olurdu. Kim daha güçlü? tartışmalarının sonu gelmezdi. Arnold Schwarzenegger ile Sylvester Stallone...

ARAMIZDAKİ REKABET KONTROLDEN ÇIKTI

Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone ile aralarında yıllara dayanan rekabet hakkında açıklamalarda bulundu: Sinemada rakiptik ve rekabeti en uç noktaya taşıdık. En iyi vücuda sahip olmalıydık, filmlerimizde daha fazla insan öldürmeliydik ve en büyük silahlara sahip olmalıydık. Rekabet kontrolden çıktı ve birbirimizi raydan çıkarmaya çalıştık. Cehennem Melekleri ve Kaçış Planı'nda Sylvester Stallone ile birlikte rol alan Arnold Schwarzenegger, daha sonra nasıl dost haline geldiklerini de açıkladı.

ARTIK BİRBİRİMİZDEN AYRILAMAYIZ

Arnold Schwarzenegger, "İkimiz de Planet Hollywood'a yatırım yaptığımızda birlikte dünyanın dört bir yanına uçmaya başladık. O harika bir insan ve artık birbirimizden ayrılamayız" şeklinde konuştu.

AYNI GALAKSİDE OLMAYA BİLE DAYANAMIYORDUK

Sylvester Stallone, yıllar önce yaptığı açıklamada Arnold Schwarzenegger ile birbirlerinden pek de hoşlanmadıklarını dile getirerek, "Aynı galakside olmaya bile dayanamıyorduk. Birbirimizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyorduk" demişti.

Fotoğraflar: AP, Reuters