Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Beril Pozam: Yalı Çapkını Dizisiyle Adından Söz Ettiren Genç Oyuncu

Yalı Çapkını dizisinde Suna'ya hayat veren Beril Pozam, oyunculuğu ve güzelliğiyle nefes kesiyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Pozam, son bikinili pozlarıyla gündemde. Genç oyuncu, tiyatro çalışmalarının yanı sıra dizilerde de rol almaktadır.

Yayın Tarihi: 04.10.2023 22:58
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Beril Pozam: Yalı Çapkını Dizisiyle Adından Söz Ettiren Genç Oyuncu

Yalı Çapkını Dizisinde Suna'ya Hayat Veren Beril Pozam

Yalı Çapkını dizisinde Suna'ya hayat veren Beril Pozam, oyunculuğu ve güzelliğiyle nefes kesiyor. Görenleri kendisine hayran bırakan Pozam, bu dizi sayesinde de ününü artırmayı başardı.

Beril Pozam'ın Sosyal Medya Paylaşımları

Birçok genç yıldızın arasında zirveye yerleşen Pozam, sosyal medyanın da gözdesi konumunda. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Pozam, bu defa herkesin nefesini kesti. Kuma uzandı, sere serpe! Beril Pozam bikinisiyle kumsala sere serpe uzanarak poz verdi. Güzel oyuncunun peş peşe paylaştığı pozlarına beğeni ve yorum yağdı. Ünlü isme; 'Çok güzelsin', 'Harika görünüyorsun', 'Türkiye'nin en güzel kadını', 'Maşallah sana' gibi yorumlar yapıldı.

Beril Pozam'ın Kariyeri

Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı Yalı Çapkını dizisiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Beril Pozam, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Güzelliği ile dikkat çeken ünlü isim son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı. Beril Pozam bikinisiyle kumsala sere serpe uzanarak poz verdi. Güzel oyuncunun peş peşe paylaştığı pozlarına beğeni ve yorum yağdı. Ünlü isme; 'Çok güzelsin', 'Harika görünüyorsun', 'Türkiye'nin en güzel kadını', 'Maşallah sana' gibi yorumlar yapıldı. Beril Pozam 1 Ocak 1995 yılında İstanbul'da doğdu. 27 yaşındaki Pozam, Özel Ahmet Şimsek Koleji ardından, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2017 yılından beri tiyatro çalışmalarının yanı sıra dizilerde rol almaktadır. 2019'da rol aldığı Afili Aşk dizisindeki Nazmiye Yenge karakteriyle tanındı.