Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Brave Tarayıcısı, Yapay Zeka Asistanı Leo'yu Tüm Kullanıcılara Ücretsiz Sunuyor

Gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave, yeni güncellemesiyle beraber yapay zekâ asistanı Leo'yu tüm masaüstü kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Leo, kullanıcılara web sayfalarının veya videoların özetlerini oluşturma, içerikle ilgili soruları yanıtlama ve yeni içerik oluşturma gibi birçok konuda yardımcı olacak. Tarayıcı, yapay zeka ile yapılan tüm konuşmaların kaydedilmediğini ve özel olduğunu belirtiyor.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 22:34
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Brave Tarayıcısı, Yapay Zeka Asistanı Leo'yu Tüm Kullanıcılara Ücretsiz Sunuyor

Gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave, yeni güncellemesiyle beraber Leo adlı yapay zekâ asistanının artık tüm Brave masaüstü kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulduğu duyuruldu.

Brave’in yapay zekâ asistanı Leo, kullanıcılara her türlü şeyde yardımcı olabilecek. Asistan web sayfalarının veya videoların gerçek zamanlı özetlerini oluşturabilecek. İçerikle ilgili soruları yanıtlayabilecek veya yeni içerik oluşturabilecek. Ek olarak sayfaları çevirebilecek, analiz edebilecek, yeniden yazabilecek ve daha fazlasını yapabilecek.

Gizlilik odaklı olan tarayıcı, yapay zeka ile yapılan tüm konuşmaların da kaydedilmeyeceğini söyledi. Bu görüşmelerin özel ve gizli olduğu belirtildi. Leo’yu kullanmak için herhangi bir oturum açmaya gerek yok, sadece tarayıcıyı yüklemeniz yeterli.