Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Can Yaman İtalya'da Yeni Projeler İçin Çalışıyor

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalya'da yeni projeler için çalışmalarını sürdürüyor. Yaman'ın hayranları tarafından çekilen bir video, sosyal medyada gündem oldu. Telefonunu fırlatan oyuncunun bu hareketi tepkilere neden oldu.

Yayın Tarihi: 21.10.2023 14:52
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Can Yaman İtalya'da Yeni Projeler İçin Çalışıyor

Ünlü oyuncu Can Yaman, magazin gündeminden düşmüyor.

Erkenci Kuş dizisi ile ün salan Can Yaman, geniş bir hayran kitlesine sahip. Yerli ve yabancı seveni çok olan Yaman, bir süre önce kariyerine İtalya'da devam etme kararı aldı. İtalyanların gözdesi Oyuncu, burada yeni projeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Büyük bir İtalyan kitlesi de olan Yaman, kaslı vücudu ile sık sık dikkat çekiyor. Öte yandan sosyal medya paylaşımlarıyla da konuşulan ünlü isim, katıldığı her organizasyonda yoğun ilgi görüyor.

Hayranı kayıt altına aldı

Tavırlarıyla eleştirilerin de odağında olan Yaman, son olarak sergilediği bir hareketle gündeme oturdu. Bir hayranı, araç içerisindeki Yaman'ı cep telefonu kamerasıyla kayıt etti. Telefonunu fırlattı Bu sırada duruma öfkelenen oyuncu, telefonu elinden çekerek aldı ardından camdan fırlattı. O anlar sosyal medyada gündem olurken, tepkiler de beraberinde geldi.

Türkiye'deki kariyerine ara verip İtalya'ya yerleşen ve şimdilerde Villa Comell Mare dizisinin ikinci sezon çekimleri için Sicilya'da olan Can Yaman, kendisini çeken bir hayranının elinden telefonu alıp yere fırlattı.

Detaylar 'Arka odaya geçelim, kanıtlayayım' cevabını veren Can Yaman, o dönem magazinde herkesin, haklı olarak diline düşmüştü.