Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Dilan Polat ve Sıla Doğu Hakkında Son Gelişmeler

Haklarında çıkan kara para aklama iddialarının ardından mal varlıklarına el konması ve Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun, uyuşturucu kullandığını söylemesinin ardından gözaltına alınması gibi konuların ardından, son olarak çiftin Ferrari aracına da el konmuştu. Geçmişte çektikleri Tiktok videolarıyla yeniden gündeme gelen çiftle ilgili bir video ortaya çıktı. Soruşturmanın başladığı ilk günlerde yapılan bir eğlenceye dair görüntülerde, Dilan Polat'a sürpriz parti hazırlandığı görüldü. Arkadaşlarının toplandığı evin avlusunda Dilan Polat'a pasta kesildi. Kardeşi Sıla Doğu'nun hazırladığı anlaşılan sürprizde, kesilen pastada ikilinin fotoğrafı yer aldı.

Yayın Tarihi: 26.10.2023 15:51
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Dilan Polat ve Sıla Doğu Hakkında Son Gelişmeler

Haklarında çıkan kara para aklama iddialarının ardından mal varlıklarına el konması ve Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun, uyuşturucu kullandığını söylemesinin ardından gözaltına alınması gibi konuların ardından, son olarak çiftin Ferrari aracına da el konmuştu.

Geçmişte çektikleri Tiktok videolarıyla yeniden gündeme gelen çiftle ilgili bir video ortaya çıktı. Soruşturmanın başladığı ilk günlerde yapılan bir eğlenceye dair görüntülerde, Dilan Polat'a sürpriz parti hazırlandığı görüldü. Arkadaşlarının toplandığı evin avlusunda Dilan Polat'a pasta kesildi. Kardeşi Sıla Doğu'nun hazırladığı anlaşılan sürprizde, kesilen pastada ikilinin fotoğrafı yer aldı.

Eşi Engin Polat'la birlikte kara para akladığı iddia edilen Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu'nun boğaz manzaralı evi sosyal medyada gündem oldu! Detaylar...

Kaynak: Metropol Medya

Yorumlarda buluşalım!