Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Dünyanın En Uzun iPhone'u ve En Büyük iPhone Modeli

Her sene yeni modelini tanıtan iPhone telefonun boyutları şoke etti! İşte dünyanın en uzun iPhone telefonu ve dünyanın en büyük iPhone modeli.

Yayın Tarihi: 25.06.2023 13:18
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Dünyanın En Uzun iPhone'u ve En Büyük iPhone Modeli

Dünyanın En Uzun iPhone'u

Her sene yeni modelini tanıtan iPhone telefonun boyutları şoke etti! İşte dünyanın en uzun iPhone telefonu! Apple markası her sene Eylül ayında bir üst model telefonunu kullanıcılarına tanıtıyor. Tasarlanan en büyük iPhone görenleri şaşkınlığa düşürdü! En büyük iPhone telefonun boyu ne kadar? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dev iPhone Modeli

Zaman zaman hobi amaçlı ya da ön plana çıkmak için popüler elektronik cihazların dev boyutlarda çalışır versiyonlarına şahit oluyoruz. Bu kez dünyanın en büyük iPhone modeli New York sokaklarında gezdirildi. Dünyanın en büyük iPhone modeli Matthew Beem adlı fenomenin ortaya çıkardığı dev iPhone modeli tamamen çalışır halde ve 2 metreye yakın boyu var. Fenomen devasa iPhone için çok farklı cihazları bir araya getirmiş. Reklam amaçlı geliştirilen dev bir dokunmatik panel Mac mini’ye bağlanmış. Sonrasında tüm uygulamalar emüle edilmiş. Ayrıca NFC gibi bileşenler de unutulmamış. Dev iPhone hemen tüm fonksiyonları yerine getirebiliyor. Alarm kuruyor, selfie çekiyor, check-in yapıyor hatta Apple Pay ile ödeme bile yapılabiliyor. Farklı bir tecrübe yaşatan bu dev iPhone videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.