Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Hande Ataizi'nin Estetiksiz Hali Şoke Etti!

Bihter filminde Firdevs Yöreoğlu karakterine hayat veren Hande Ataizi’nin estetiksiz hali ortaya çıktı. Fit hali ve yıllara meydan okuyan güzelliğiyle adından söz ettiren Ataizi'nin estetiksiz halini gören hayranları büyük şaşkınlık yaşadı.

Yayın Tarihi: 05.10.2023 15:49
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Hande Ataizi'nin Estetiksiz Hali Şoke Etti!

Hande Ataizi'nin Estetiksiz Hali Şoke Etti!

Görenler hayretler içinde kalıyor. Bihter filminde Firdevs Yöreoğlu karakterine hayat veren Hande Ataizi’nin estetiksiz hali ortaya çıktı. Rol aldığı projeler, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme gelen Hande Ataizi şimdi de estetiksiz haliyle gündem oldu. Fit hali ve yıllara meydan okuyan güzelliğiyle adından söz ettiren Ataizi'nin estetiksiz halini gören hayranları büyük şaşkınlık yaşadı.

Yıllara Meydan Okuyan Güzellik

Ruhsar dizisinde Cem Davran ile başrolü paylaşmasının ardından kariyerinde büyük bir çıkış yaşayan Hande Ataizi, ekranların aranılan yüzleri arasında yerini alıyor. Son olarak Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği Cana karakteri ile izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu şimdilerde Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı Bihter filmiyle gündemde.

Estetiklerle Konuşulan Oyuncu

Yaptırdığı estetiklerle çok konuşulan Ataizi'nin yıllar önceki fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin eski halini görenler; 'Bu nasıl değişim', 'Doktoru kim?', 'Tanıyamadım' gibi yorumlar yaptılar.