Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Jenna Lee Sosyal Medyada Cesur Pozlarıyla Gündemde

Sosyal medya fenomeni Jenna Lee, cesur pozlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla hayranlarının beğenisini kazanan Lee, son olarak kamyonetin arkasında otururken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ayrıca, vücuduna bal dökerek çektiği bir video da sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Yayın Tarihi: 05.10.2023 17:12
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Jenna Lee Sosyal Medyada Cesur Pozlarıyla Gündemde

Sosyal Medyada Gündem Yarattı

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak sıklıkla cesur pozlarıyla hayranlarının karşısına çıkmayı seven Jenna Lee hayranlarının beğenisini kazanan bir paylaşıma daha imza attı. Fenomen isim son olarak Instagram hesabının hikaye bölümünde kamyonetin arkasında otururken çekilen bir pozunu paylaştı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

Sosyal Medyanın Gündemine Yarattı

Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir merakla takip ettiği fenomen isim Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda kamyonetin arkasındaki seyahatini kaydetti. Saçlarını örgü yapan Lee, beyaz bluzunu ise kot şortuyla kombinlemeyi seçti. Fenomen ismin paylaşımı kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

Sosyal Medyanın Gündemine Yarattı

Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jenna Lee yine geleneğini bozmadı. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan Lee bu kez kendisini bala bulayarak hayranlarının karşısına çıktı. Fenomen isim ahşap bal kaşığıyla vücuduna bal döktüğü anları paylaştı. Lee'nin paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Sosyal Medyanın Gündemine Yarattı

Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımına Lee, "Evimi sonbahar için dekore etmek tüm sorunlarımı çözecek mi? Sonbaharı benim kadar sevecek misiniz?" notunu ekledi. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Lee'nin güzelliğini öven yorumlarda buluştu.