Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kanal D'nin Dilek Taşı dizisinin minik oyuncusu Lena Naz Kalaycı Ünlü Sohbetleri programına konuk oldu

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Dilek Taşı'nın oyuncularından Lena Naz Kalaycı (6), milliyet.com.tr'de Beste Sırapınar'ın hazırlayıp, sunduğu 'Ünlü Sohbetleri' programına konuk oldu. Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı yapımda rolü hakkında konuşan minik oyuncu, “Cemre çok hüzünlü, ben ise hep neşeliyimdir. Sete gittiğimde Lena’yı bir kenara koyup, içimden Cemre’yi çıkarıyorum. En etkilendiğim an annemin öldüğü, polislerin eve geldiği sahneydi. Yetimhanedeki çekimlerde de gerçekten ağlamıştım ve çok üzülmüştüm” dedi.

Yayın Tarihi: 15.10.2023 07:11
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Kanal D'nin Dilek Taşı dizisinin minik oyuncusu Lena Naz Kalaycı Ünlü Sohbetleri programına konuk oldu

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Dilek Taşı'nın oyuncularından Lena Naz Kalaycı (6), milliyet.com.tr'de Beste Sırapınar'ın hazırlayıp, sunduğu 'Ünlü Sohbetleri' programına konuk oldu.

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı yapımda rolü hakkında konuşan minik oyuncu, “Cemre çok hüzünlü, ben ise hep neşeliyimdir. Sete gittiğimde Lena’yı bir kenara koyup, içimden Cemre’yi çıkarıyorum. En etkilendiğim an annemin öldüğü, polislerin eve geldiği sahneydi. Yetimhanedeki çekimlerde de gerçekten ağlamıştım ve çok üzülmüştüm” dedi.