Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kelime Oyunu Yeni Sezon İbrahim Selim ile Başlıyor

Türk televizyonlarında kendine özel bir yer edinen ve çok sevilen yarışma Kelime Oyunu, yeni sezonda İbrahim Selim ile başlıyor. İbrahim Selim'in doğallığı, hâli, tavrı ve tarzıyla beğeni toplayan oyuncu ve sıra dışı program sunucusu olarak Kelime Oyunu'na farklı bir soluk getireceği belirtiliyor. Yarışma, yepyeni dekoru, azimli yarışmacıları, baş döndüren soruları ve nevi şahsına münhasır sunucusuyla 23 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Her gün dağarcıklara yeni kelimeler ekleyen, unutulan kelimeleri tekrar dile düşüren ve izleyicileri ekrana kilitleyen Kelime Oyunu, hafta içi her gün saat 20.00'de teve2'de izlenebilecek.

Yayın Tarihi: 19.10.2023 15:25
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Kelime Oyunu Yeni Sezon İbrahim Selim ile Başlıyor

Türk televizyonlarında kendine özel bir yer edinen ve çok sevilen yarışma Kelime Oyunu, yeni sezonda taptaze bir sunumla İbrahim Selim’le merhaba diyecek.

Doğallığı, hâli, tavrı ve tarzıyla beğeni toplayan oyuncu ve sıra dışı program sunucusu İbrahim Selim, eğlenceli sunumuyla Kelime Oyunu’na farklı bir soluk getirecek.

Ekranların eğlence ve bilgiyi harmanlayan en kaliteli yarışması Kelime Oyunu, yepyeni dekoru, azimli yarışmacıları, baş döndüren soruları ve nevi şahsına münhasır sunucusuyla 23 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

Her gün dağarcıklara yeni kelimeler ekleyen, unutulan kelimeleri tekrar dile düşüren, milyonların takip ettiği yarışma, eğlendirici-öğretici enteresan soruları ve yarışmacılarıyla yine izleyicisini ekranlara kilitleyecek.

Harflerin seslisi sessizi, kelimelerin efendisi, oyunların en neşelisi Kelime Oyunu, 23 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 20.00’de teve2’de!