Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kız Kardeşi Melisa Tatlıtuğ Güzelliğiyle Şaşırtıyor

Kıvanç Tatlıtuğ'un kız kardeşi Melisa Tatlıtuğ güzelliği ve benzerliğiyle herkesi şaşırtıyor. Melisa Tatlıtuğ, abisine göre daha özel bir hayat sürüyor ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un kariyeri ise başarılı projelerle dolu. Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül Haznedar karakteriyle büyük bir çıkış yakaladı. Özel hayatında ise Başak Dizer ile evli ve bir oğlu var.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 16:25
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kız Kardeşi Melisa Tatlıtuğ Güzelliğiyle Şaşırtıyor

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kız Kardeşi Melisa Tatlıtuğ Güzelliğiyle Şaşırtıyor

Serenay Sarıkaya ile başrolünü paylaştığı Aile dizisindeki 'Aslan Soykan' karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Tatlıtuğ'un paylaşımlarında kız kardeşini görenler çok şaşırıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un kız kardeşi Melisa güzelliğiyle kendine hayran bırakıyor. Tatlıtuğ'un kız kardeşlerinden Melisa Tatlıtuğ güzelliği ve Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliğiyle herkesi şoke ediyor. Tatlıtuğ'un kız kardeşi Melisa Tatlıtuğ abisinin aksine gözlerden uzak bir hayat sürüyor. Tatlıtuğ'un kız kardeşi Melisa'yı görenler; 'Bazıları doğuştan güzel', 'Bu nasıl bir gen?', 'Güzellik genetik herhalde' gibi yorumlar yapıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kariyeri

Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983'te Adana’da Erdem ve Nurten Tatlıtuğ'un oğlu olarak dünyaya geldi. Baba tarafından Arnavut ve Boşnak kökenli, anne tarafından ise Edirneli olduğu biliniyor. İlk olarak 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasıyla adını duyuran sonrasında Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle oyunculuğa adım atan Kıvanç Tatlıtuğ, peş peşe rol aldığı yapımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Tatlıtuğ'un kariyerindeki en büyük adım ise 2008-2010 yılları arasında Beren Saat'le başrolünü paylaştığı, Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül Haznedar karakteri oldu. Dizide canlandırdığı Behlül Haznedar karakteri, Tatlıtuğ'a Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Özel Hayatı

Serenay Sarıkaya ile Aile dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un özel hayatı hayranları tarafından mercek altında. Başak Dizer ile evliliğinden Kurt Efe isimli bir oğlu olan Tatlıtuğ'un sosyal medya paylaşımları hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Her paylaşımı binlerce beğeni alan Tatlıtuğ'un kız kardeşi de görenleri adeta mest etti. Tatlıtuğ'un kız kardeşlerinden biri olan Melisa Tatlıtuğ hem güzelliği hem de Kıvanç'a benzerliği ile herkesi şoke etti. Melisa Tatlıtuğ'u görenler 'Bu nasıl gen', 'Bazıları doğuştan güzel' gibi yorumlarda bulundu.