Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Madonna, Sağlık Sorunlarını Atlattıktan Sonra Turneye Geri Döndü

ABD'li şarkıcı Madonna, sağlık sorunlarını atlattıktan sonra dünya turnesine geri döndü. Madonna, hastalık sürecini konser esnasında hayranlarıyla paylaşarak, çocukları için hayatta kalmak istediğini belirtti. 6 çocuk annesi olan Madonna, biyolojik ve evlatlık çocuklarına sahip.

Yayın Tarihi: 15.10.2023 17:35
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Madonna, Sağlık Sorunlarını Atlattıktan Sonra Turneye Geri Döndü

7 Grammy ödülünün sahibi ABD'li şarkıcı Madonna, üç ay önce yakalandığı ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılmasının ardından yoğun bakımda tedavi gören Madonna, 15 Temmuz 2023'te başlayacak olan dünya turnesini ertelemişti.

Ölümden dönen Madonna, hastanenin ardından evde tedaviye devam ettiği dönemde sahnelerden uzak kalmıştı. Tedavi sürecini atlatan 65 yaşındaki Madonna, Celebration (Kutlama) adını verdiği turnesine İngiltere'nin Londra kentinde başladı.

Konser esnasında hayranlarıyla hastalık sürecini konuşan Madonna, sahnedeyken ölebileceğini düşündüğü bir zaman olduğunu itiraf etti. Şarkıcı, ayrıca sonuçta onu kurtarmaya neyin yardımcı olduğunu da anlattı.

"Başaracağımı düşünmemiştim" diyen Madonna, "Hayatımın beş gününü unuttum, nerede olduğumu gerçekten bilmiyordum" diye konuştu. Hem çocuklarından ve hem de onlar için güç bulduğunu söyleyen Madonna, "Çocuklarım oradaydı ve çocuklarım her zaman, daima beni kurtarıyor. Çocuklarım için orada olmalıyım, onlar için hayatta kalmalıyım." dedi.

6 çocuk annesi Madonna'nın çocuklarından ikisi biyolojik. Madonna'nın Carlos Leon ile olan ilişkisinden kızı Lourdes Maria ile Guy Ritchie ile olan evliliğinden oğlu Rocco dünyaya geldi. Madonna; 2006'da David Banda'yı, 2009'da Mercy James'i, 2017'de ise Doğu Afrika ülkesi Malavi'den ikiz kız kardeşler Esther ve Stella Mwale'yi evlat edindi.

'Popun Kraliçesi' olarak anılan Madonna sahne hayatına yaşadığı ciddi sağlık problemleri nedeniyle ara vermişti. Sağlığına kavuşması ile birlikte planladığı turneye geri dönen Madonna iddialı sahne gösterisi ile çok konuşuldu.