Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

MasterChef All Star 122. Bölümde Mısır Mutfağından Lezzetler Yer Alacak

MasterChef All Star 122. bölümünde Mısır mutfağından lezzetler yer alacak. Yarışmada yemek tarifleri olarak Deniz ürünlü tagine, Meammar pilavı, Full nabed&saboob, Taameya, Koşari, Umm Ali ve Hawawshi yapılacak. Ayrıca yarışmada rekabetin dozu giderek yükseliyor ve bir yarışmacının takım arkadaşlarına tepki göstermesiyle gergin anlar yaşanıyor.

Yayın Tarihi: 20.10.2023 12:02
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

MasterChef All Star 122. Bölümde Mısır Mutfağından Lezzetler Yer Alacak

MasterChef All Star'da mücadele devam ediyor

Programın her bölümünde yarışmacılar birbirinden farklı tarifleri hazırlayarak kazanmak için mücadele ediyor. MasterChef 18 Ekim Çarşamba günü ekrana gelecek bölümde Mısır mutfağının meşhur lezzetleri yer alacak. Peki MasterChef All Star 122. bölümde hangi yemekler olacak? İşte MasterChef yemek menüsü...

MasterChef All Star 122. bölüm tanıtımında hazırlanacak yemekler de yer aldı

Buna göre yarışmanın bu akşamki bölümünde Mısır mutfağından yemek tarifleri yapılacak.

Yemekler:
  • Deniz ürünlü tagine
  • Meammar pilavı
  • Full nabed&saboob
  • Taameya
  • Koşari
  • Umm Ali
  • Hawawshi

MasterChef'te rekabetin dozu giderek yükseliyor

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyesi olduğu yarışma bu kez Lüleburgaz'da çekildi. MasterChef'te bir ilk yaşandı. Kazananın arsa sahibi olacağı oyun sırasında sinirler iyice gerildi. YARIŞMACI ARKADAŞLARINA TEPKİ GÖSTERDİ Azize "Kimse bana reçete vermedi" diye tepki gösterince olanlar oldu. Esra "Azize, kimse kimseye reçete vermedi ki" diyerek takım arkadaşlarını savundu. Arkadaşları genç yarışmacının yardım isteğini geri çevirince "Ben hiçbir şey istemiyorum." diyerek ağladı. "Kazansanız da asla yarışmayacağım" diyen genç yarışmacıya kırmızı takım destek verdi. "MASTERCHEF'TE İLK KEZ BÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞIYORUZ!" Stüdyoda gerçekleştirilen çekimlerde ise gergin anlar yaşandı. Mehmet Şef'in "İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyoruz" sözleri üzerine açıklamada bulunan Azize, "Burada 9 kişi yarışıyoruz. Sekizinin yanına gidip yardım etmek istedim." diyerek yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi. Tanya, Azize'nin durumu kişiselleştirdiğini söylerken bir başka takım arkadaşı ise "Aynı durumu burada bir başkası yaşasa kenara çekilip böyle bekleyecek miydi? Koordinasyonu bozuyorsun bir noktada." diyerek genç yarışmacıya tepki gösterdi. Azize ise şeflerin önünde "Kabul etmiyorum ağabey, etmiyorum!" diyerek takım arkadaşlarına rest çekti.