Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Hakkında Bilgi

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Yayın Tarihi: 26.10.2023 06:57
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Hakkında Bilgi

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Programda bir çok toplumsal meseleye eğilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 25 Ekim günü ekranlara gelip gelmeyeceği ise merak ediliyor. Peki, Müge Anlı bugün var mı, yok mu? Müge Anlı yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Müge Anlı Bugün Var Mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her sabah 10:00'da izleyicisiyle buluşuyor. Müge Anlı hafta içi her gün saat 13:00'e kadar devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 25 Ekim 2023 günü saat 10:00 itibariyle ATV ekranlarında olacak.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 19 Aralık 1973, İstanbul doğumlu Türk sunucu ve gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.