Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Müge Boz'un İkinci Çocuk Planları

Oyuncu Müge Boz, ikinci çocuk planlarını açıkladı. Boz, kızı Vina'nın bir kardeşi olmasını istediğini söyledi.

Yayın Tarihi: 13.10.2023 12:53
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Müge Boz'un İkinci Çocuk Planları

Caner Erdeniz ile 2019'da nikâh masasına oturan, aynı yıl Vina adını verdikleri kızının doğumu ile ilk kez anne olma sevinci yaşayan oyuncu Müge Boz, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir ödül töreninde gazetecilerl bir araya gelmişti.

Tatil için yurtdışını tercih eden ünlü isim, Yaz harika geçti. Farklı bir tatil deneyimledik. Denizden uzak, doğada bir tatil yaptık. Vina'yı da aldık, bisiklet ile gezdik hep oralarda. Termal suyun da şifasını deneyimledik, müzik festivaline de gittik açıklamasını yapmıştı.

VİNA'YI BABASIYLA GÖRSENİZ DE EVDE GÖREV BENDE

Müge Boz, son olarak önceki gün yüzü olduğu kozmetik markasının lansmanında gazetecilerle bir araya geldi. Kot elbisesi ve yeni saç stiliyle dikkat çeken Boz, kızı Vina’yla ilgili yöneltilen sorulara şu yanıtı verdi: Siz Vina’yı her ne kadar babasıyla bisiklet turunda daha sıklıkla görseniz de evde görev bende. Çok yoğun tempoda geçiyor ev-iş arası koşuşturmam ama beni bu besliyor doğrusu.

Bergüzar Korel’in Set Yoğunluğundan Sitemi

Bergüzar Korel’in set yoğunluğundan sitem eden paylaşımı hatırlatılan Müge Boz, “Bazı mesleklere baktığınızda lay lay lom gözükebiliyor ama öyle değil aslında. Bergüzar’ın da söylemek istediği buydu sanırım. Bergüzar’ın birde üç çocuğu var onu hayal bile edemiyorum” diye konuştu.

İkinci Çocuk Planları

Siz ikinci çocuğu düşünüyor musunuz? sorusuna da içtenlikle cevap veren Boz, Evet ikinci çocuk istiyorum. Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem yanıtını verdi.