Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Müşerref Akay Özel Hayatıyla İlgili Samimi İtiraflar Yaptı

Usta oyuncu ve şarkıcı Müşerref Akay, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programında özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu. Toplamda 3 evlilik yaptığını söyleyen Akay, ilk eşine şiddet uyguladığını itiraf etti.

Yayın Tarihi: 23.10.2023 19:42
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Müşerref Akay Özel Hayatıyla İlgili Samimi İtiraflar Yaptı

Usta oyuncu ve şarkıcı Müşerref Akay, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programında özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Toplamda 3 evlilik yaptığını söyleyen Akay, ilk eşine şiddet uyguladığını itiraf etti. 'BANA KİM VURABİLİR, BEN O ADAMI NE YAPARIM?' Kalaycıoğlu'nun 'Hayatınızda şiddet görüp ezildiniz mi?' sorusu üzerine konuşan Müşerref Akay, 'Hayır, hiçbir şekilde. İlk kocama ben şiddet uyguladım ve boşadım. O hak etti. O bana şiddet uygulayacağını zannetti ben ona uyguladım. Çocuklarımı da aldım çıktım. Bana kim vurabilir? Ben o adamı ne yaparım? Affedemediğim tek insan odur. 17 yaşında severek evlendim. Evlilikle ilgili hayallerim vardı. Mahmut Tezcan'ın şirketine plak yapmıştım sonra onunla evlendik. 15 sene evli kaldım. 2. evliliğimi de 20 sene sonra yaptım ama o 1,5 sene sürdü. 9 sene sonra 3. evliliğimi yaptım o da 1,5 ay sürdü. Ben evlilik yapamıyorum, olmuyor' dedi.

'BÜTÜN HAYALLERİM İLK EVLİLİKLE YIKILDI GİTTİ' Sonraki evliliklerinde hep mutluluğu aradığını söyleyen Akay, sözlerine şöyle devam etti: 'İlk eşime inat olsun diye hep mutluluğu aradım. Her attığım evlilik imzasında ilk evliliğimden intikam almak istedim. Bütün hayallerim ilk evlilikle yıkıldı gitti. Beni aldattı mı bilmiyorum. Çocuklarım babası olduğu için saygı duyuyorum. Bir düşmandan iki dost kazandım. İki tane pırlanta gibi oğlum var ve o adamla hiç ilgileri yok. Çocuklarımın hatrına ona saygı duyuyorum.'

'Türkiyem' şarkısı ile tanıdığımız müzisyen ve oyuncu Müşerref Akay katıldığı bir televizyon programında eski ilişkileri ile ilgili itiraflarda bulundu.