Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Nilsu Berfin Aktaş'ın Yeni Dizi İçin İmaj Değişikliği

Yakında StarTV'de başlayacak olan yeni dizi Saplantı'nın başrolünde yer alan Nilsu Berfin Aktaş dizi için imaj değiştirdi. Saçlarını kısaltan ve rengini koyultan güzel oyuncunun imajı büyük beğeni topladı.

Yayın Tarihi: 12.10.2023 23:21
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Nilsu Berfin Aktaş'ın Yeni Dizi İçin İmaj Değişikliği

Yakında StarTV'de başlayacak olan yeni dizi Saplantı'nın başrolünde yer alan Nilsu Berfin Aktaş dizi için imaj değiştirdi.

Yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle takip edilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde hayat verdiği Gökçe karakteri ile yıldızı parlayan Nilsu Berfin Aktaş, rol aldığı yapımlar ve başarılı oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiriyor. Şimdilerde Onur Seyit Yaran ve Erkan Petekkaya'nın oyuncu kadrosunda yer aldığı Saplantı dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Nilsu Berfin Aktaş yeni projesi için imaj değiştirdi. Saçlarını kısaltan ve rengini koyultan güzel oyuncunun imajı büyük beğeni topladı. Son halini sosyal medya hesabından takipçilerin beğenisine sunan Nilsu Berfin Aktaş'ın yeni imajı takipçilerinden tam not aldı. Ünlü isme; 'Saçların yıkılıyor', 'Yeni rol için yeni saçlar', 'Saçın çok iyi olmuş rengi hele', 'Çok yakışmış', 'Her halinle dünya güzelisin' gibi yorumlar yapıldı.