Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Özlem Ada Şahin'in Demet Akalın ve Berkay ile İlgili Açıklamaları

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin ile 2016'da nikah masasına oturan ve 2017 yılında Arya'yı, 2019 yılında ise Zeynep Mira'yı kucağına alan Özlem Ada Şahin, geçtiğimiz günlerde kızları Arya'nın Babası Berkay ile sahneye çıkması hakkında konuştu. Özlem Ada Şahin'in Demet Akalın ve Berkay ile ilgili açıklamaları.

Yayın Tarihi: 20.10.2023 11:21
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Özlem Ada Şahin'in Demet Akalın ve Berkay ile İlgili Açıklamaları

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin ile 2016'da nikah masasına oturan ve 2017 yılında Arya'yı, 2019 yılında ise Zeynep Mira'yı kucağına alan Özlem Ada Şahin, önceki gün Kuruçeşme'de bir mekanda arkadaşı ile otururken objektiflere takıldı.

Muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan 31 yaşındaki Şahin, geçtiğimiz günlerde kızları Arya'nın Babası Berkay ile sahneye çıkması hakkında konuştu.

BABASININ GENİ GEÇMİŞ KIZIMA

Çok heyecanlandım, çok mutlu oldum diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: 'DİL ÇIKARMA' OLAYINI AÇIKLADI Özlem Ada Şahin Berkay’ın Harbiye konserinde röportaj verdiği esnada kızı Arya, Demet Özdemir'i görmüş ve heyecanla; Anne, Demet geliyor! demişti.

Özlem Ada Şahin ise bunun üzerine dil çıkarmıştı. Sosyal medya kullanıcıları Şahin'in bu hareketini, Demet Özdemir’i Demet Akalın zannettiğinden yapmış olabileceği şeklinde yorumlamıştı.

Muhabirlerin bu konuyla ilgili sorularına da yanıt veren ünlü isim, Ben onu Arya'ya yaptım, Arya'ya dil çıkardım. Demet ile alakası yoktu. İnsanlar olayları nereden nereye çekiyor, gerçekten inanamıyorum diyerek cevap verdi.

DEMET AKALIN İLE BİR SIKINTIMIZ YOK

2019 yılında Demet Akalın ile yaşadığı saat polemiği hatırlatılan Şahin, Demet Hanım ile bir sıkıntı var mı? Görüşüyor musunuz? sorularına ise şöyle yanıt verdi: NE OLMUŞTU? İddialara göre; Demet Akalın, 2019'da Özlem Ada Şahin’e saat hediye etmiş, Berkay ile Özlem Ada Şahin de hediye aldıkları saati mağazaya götürüp satmak istemişti. Bunun üzerine de mağaza yetkilisi Demet Akalın’a ulaşmış, Berkay ve Özlem Ada Şahin çiftinin saati satmak istediğini söylemişti. Bu olayın basına yansıması üzerine ikili, Instagram'da birbirine girmişti.