Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Oyunculuğu Bırakan Ünlü İsim Naci Tosun Şimdi Ne Yapıyor?

Emret Komutanım dizisinde hayat verdiği Naci Tosun karakteriyle tanınan Mehmet Kurt, oyunculuğu bıraktıktan sonra drama dersleri vererek ve sosyal medyada videolar çekerek hayatını sürdürmektedir.

Yayın Tarihi: 16.10.2023 12:07
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Oyunculuğu Bırakan Ünlü İsim Naci Tosun Şimdi Ne Yapıyor?

Oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu! Ünlü oyuncunun yeni mesleği herkesi şaşırttı

Emret Komutanım dizisinde hayat verdiği Naci Tosun karakteriyle hafızalarımıza kazınan Mehmet Kurt, o dönemde Kemal Sunal'a benzerliğiyle dikkat çekmişti. Başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırlarıyla büyük beğeni toplayan ünlü isim oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu.

Naci Tosun şuan ne yapıyor? Naci Tosun şuan nerede? Naci Tosun ne iş yapıyor? İşte detaylar...

2005-2008 yılları arasında yayınlanan fenomen dizi Emret Komutanım reyting rekorları kırmıştı. Dizinin kadrosunda yer alan Naci Tosun ise en çok güldüren karakterler arasında olmuştu. Kemal Sunal'a benzerliğiyle bilinen Mehmet Kurt gönüllere adeta taht kurmuştu. Oyuncunun yıllar içerisindeki değişimi dikkat çekerken şimdilerde ne yaptığı da merak konusu oldu.

Bir dönemin efsanesi Emret Komutanım'ın yıldızı Mehmet Kurt şimdilerde kameralardan uzak bir yaşam sürüyor. Oyunculuğu bırakan ünlü isim, drama dersleri veriyor. Sosyal medyayı aktif kullanan Mehmet Kurt ayrıca çektiği videolarla adından söz ettiriyor. Bir dönem muhabirlik de yapan ünlü ismin son hali zaman zaman gündem oluyor.