Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Selena Gomez İsrail-Filistin Savaşı Hakkında Konuştu

Sosyal medyada en çok takip edilen isimlerden biri olan Selena Gomez, İsrail ile Hamas arasında yaşananlar hakkında ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu sosyal medyaya bir süre ara vereceğini "Keşke dünyayı değiştirebilseydim ama bir sosyal medya paylaşımı bunu yapamaz" sözleriyle ifade etti.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 18:38
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Selena Gomez İsrail-Filistin Savaşı Hakkında Konuştu

Selena Gomez İsrail-Filistin Savaşı Hakkında Konuştu

Instagram'da 430 milyon takipçisi bulunan oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, İsrail ile Filistin arasındaki savaş konusunda sessizliğini koruyordu. Birçok ünlü isim açıklamada bulunurken Selena Gomez'in suskunluğunu koruması dikkat çekmişti.

31 yaşındaki Gomez, konu hakkında ilk kez konuştu. "Bir süredir sosyal medyadan uzak kaldım. Çünkü tüm bu dehşet, nefret, şiddet ve korku beni çok üzüyor" açıklamasını yaptı.

Sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Selena Gomez, "Tüm insanları korumalıyız, özellikle çocukları... İyilik adına şiddeti sonlandırmalıyız. Sözlerim veya bir hashtag hiçbir zaman yeterli olmayacağı için çok üzgünüm. Masum insanların zarar görmesini izlemeye dayanamıyorum. Keşke dünyayı değiştirebilseydim ama bir sosyal medya gönderisi bunu yapamayacaktır" ifadelerini kullandı.

Selena Gomez, ayrıca, "Bir kız kardeşe sahip olmak, her gün beni trajik bir şekilde hasta ediyor. Çocuklar ve masum hayatlar için her şeyi yaparım" dedi.