Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Selin Şekerci ve Osman Yalın'ın Aşkı Devam Ediyor

İbrahim Selim ile ilişkisini sonlandıran Selin Şekerci, işletmeci Osman Yalın ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. Şekerci, yoğun bir dönem geçirdiğini ve ilişkisinin iyi gittiğini açıkladı.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 13:08
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Selin Şekerci ve Osman Yalın'ın Aşkı Devam Ediyor

Selin Şekerci ve Osman Yalın'ın Aşkı Devam Ediyor

İbrahim Selim ile ilişkisini geçtiğimiz ocak ayında sonlandıran Selin Şekerci, ardından yeni bir aşka yelken açmıştı. Şekerci, işletmeci Osman Yalın ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Aile'de Serap Vural karakterine hayat veren ünlü oyuncu, sevgilisiyle Nişantaşı'ndaydı.

ÇOK YOĞUNUM Selin Şekerci, Osman Yalın ile birlikte bir kafede öğle yemeği yerken objektiflere yansıdı. Kısa bir süre sonra restorandan ayrılan Selin Şekerci, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Selin Şekerci, 'Akşam tiyatro oyunum var. Buradan oraya gidiyorum. Bu aralar çok yoğunum ve yıkatmaya vakit bulamadığım için arabam biraz kirli' dedi.

HER ŞEY YOLUNDA Özel hayatıyla alakalı açıklamalarda bulunan Selin Şekerci, Osman Bey ile de çok güzel giden bir ilişkimiz var. Her şey yolunda şeklinde konuştu.

ÇOCUK YAPMAK İSTİYORUM DEMİŞTİ Öte yandan Selin Şekerci, daha önce, 'Ben çocuk yapmayı istiyorum. Bir gün kısmetimde varsa çocuk yapmak için bir evlilik yapmayı düşünüyorum' demişti.

Fotoğraflar: HT Magazin, Instagram