Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Serdar Ortaç Gelen Ödeme Emrine İsyan Etti

Serdar Ortaç son günlerde evinden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekiyor. Yakınlarını derbeder haliyle korkutan ünlü şarkıcı son olarak yayın sırasında gelen ödeme emrine isyan etti. Ortaç, 'Bir bu eksikti, ödemiyorum lan' dedi.

Yayın Tarihi: 14.07.2023 14:15
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Serdar Ortaç Gelen Ödeme Emrine İsyan Etti

Serdar Ortaç Gelen Ödeme Emrine İsyan Etti

Serdar Ortaç son günlerde evinden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekiyor. Yakınlarını derbeder haliyle korkutan ünlü şarkıcı son olarak yayın sırasında gelen ödeme emrine isyan etti. Ortaç, 'Bir bu eksikti, ödemiyorum lan' dedi. Sık sık maddi sıkıntılarından bahseden ve borçları nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Serdar Ortaç son olarak toparlanmaya başlamıştı.

'15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım' sözleriyle geçen yıl dikkat çeken Ortaç son dönemde açtığı yayınlarla adından söz ettiriyor.

Sosyal medyada yaptığı canlı yayınlar ile sık sık gündeme gelen Ortaç, son yayınlarından birisinde gelen ödeme emrine isyan etti. Yayın sırasında eline geçen belgeye bakarak bunun bir ödeme emri olduğunu söyleyen şarkıcı tepkisiyle gündem oldu. Ortaç, şimdi gelen ödeme emrine isyan ederken 'Bir bu eksikti, ödemiyorum lan' dedi.