Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Sibel Can'ın Küçük Oğlu Emir Aksüt'ün Son Hali

Şarkıcı Sibel Can'ın küçük oğlu Emir Aksüt, yakışıklı bir delikanlı olarak büyüdü. Emir Aksüt'ün son hali sosyal medyada dikkat çekti. Sibel Can ve ablası Melisa Ural, Emir Aksüt'ün paylaşımına kalp emojileriyle tepki verdi.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 16:46
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Sibel Can'ın Küçük Oğlu Emir Aksüt'ün Son Hali

Sibel Can'ın Küçük Oğlu Emir Aksüt'ün Son Hali

1 Ağustos 1970 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Sibel Can, herkesin dilinden düşürmediği birçok şarkıya imzasını attı. Sahnelerin tozunu attıran Sibel Can, bu dönemde Hakan Ural'a sırılsıklam aşık oldu ve Zerrin Özer'in evinde nikah masasına oturdu. Sibel Can'ın Engincan Ural ile Melisa Ural adında iki evladı olduğu bu evlilik 11 yıl sürdü. Bu evlilikten Engincan ve Melisa adından iki çocuk dünyaya getiren Can, Hakan Ural'dan 1999 yılında ayrıldı. Bir yıl sonra Sulhi Aksüt ile evlendi ve bu evlilikten Emir isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. İlk eşinden iki, ikinci eşinden de bir olmak üzere üç çocuğu olan şarkıcı, Sulhi Aksüt'ten 2010'da boşandı. Çocuklarına oldukça düşkün olan ve sık sık onlarla zaman geçiren Sibel Can'ın küçük oğlu Emir Aksüt, büyüdü. Yakışıklı bir delikanlı olan Emir Aksüt'ü görenler ise hayranlıklarını dile getirmeden geçemedi.

Sibel Can'ın Küçük Oğlu Kocaman Oldu

Şarkıcı Sibel Can'ın, 2000-2010 yılları arasında Sulhi Aksüt'le yaptığı evlilikten dünyaya gelen Emir Aksüt, yakışıklı bir delikanlı oldu. Sibel Can'ın küçük oğlu Emir Aksüt şimdilerde 23 yaşında. Sibel Can'ın en küçük oğlu Emir Aksüt, abisi ve ablası Engincan Ural ve Melisa Ural kadar popüler olacağa benziyor. Sibel Can'ın küçük oğlu Emir Aksüt de son dönemde sevgilileri ile adından söz ettirmişti. Sevgilisiyle tura çıkan Aksüt, sıkışan trafikte gazetecileri görünce panik yaşamıştı. Emir Aksüt, sevgilisine 'Başını eğ, çekmesinler' diye talimat vermiş; kız arkadaşı da yüzünü göstermemek için yere eğilmişti. Emir Aksüt son olarak sosyal medya paylaşımı ile ilgi odağı oldu. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Emir Aksüt'e annesi Sibel Can ve ablası Melisa Ural'dan kalp emojileri yağdı.

Ünlü Şarkıcıdan Nostaljik Kutlama!

Sibel Can kızının küçüklük fotoğrafını paylaşıp altına ise, 'Güzel kızım Melisa ve dünyadaki bütün kız çocuklarının günü kutlu olsun' notunu eklemişti. BEĞENİ YAĞDI Kızı Melisa Ural'la nostaljik paylaşım yapan Sibel Can'a beğeni yağdı. Sibel Can'ın çocukları gözlerde uzak büyüseler de yaşları ilerledikçe magazin sayfalarında yerlerini almaya başlamışlardı. Emir Aksüt,geçtiğimiz aylarda ablası Melisa Ural'ın paylaşımlarında boy göstermişti. İşte Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'ın abisi Engincan Ural ve kardeşi Emir Aksüt ile düğün pozları... Melisa ve Engincan Ural ile Emir Aksüt birlikte verdikleri pozlarla birbirlerine olan düşkünlüklerini bir kez daha ortaya koymuşlardı. Melisa Ural ile Engincan Ural'ın babalarının son evliliğinden de Gisella adından bir kız kardeşleri bulunuyor.