Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Sıla Türkoğlu'nun Makyajsız Pozları Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Sıla Türkoğlu'nun makyajsız pozları sosyal medyada büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncunun duru güzelliği ve doğal görünümü takipçilerinden övgü aldı.

Yayın Tarihi: 12.08.2023 16:43
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Sıla Türkoğlu'nun Makyajsız Pozları Beğeni Yağmuruna Tutuldu

Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman

Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı 'Doğa' karakteriyle büyük beğeni toplayan Sıla Türkoğlu, paylaştığı makyajsız pozlarla gündeme geldi. Duru güzelliği dikkat çeken ünlü oyuncu için kısa sürede onlarca yorum ve beğeni geldi.

Sıla Türkoğlu, TRT 1'de yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinin başrolü Alp Navruz'a gönlünü kaptırdı. Bir süredir birlikte olan ikili, Bodrum'da tatile çıktı. Yeni sezon öncesi dinlenmeye devam eden çiftten Türkoğlu, 1.6 milyon takipçili Instagram'ından makyajsız fotoğraflarına yer verdi.

24 yaşındaki Sıla Türkoğlu; Ağlama Anne, Yemin, Emanet gibi dizilerde rol aldı. Oyunculuğa ise 2018 yılında Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019'da, Yemin dizisinde Suna karakterini, 7 Eylül 2020'de Kanal 7'de yayımlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırdı. 4 Temmuz 2022'de yayınlanan 416. bölümüyle Emanet dizisinden ayrıldı.

Kızılcık Şerbeti Dizisi ve Oyunculuğu

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Doğa karakteriyle gösterdiği oyunculuk performansı büyük beğeni topladı. 24 yaşındaki Sıla Türkoğlu, Emanet, Yemin, Ağlama Anne gibi birden fazla dizide rol aldı. Oyunculuk kariyerine ise 2018 yılında Ağlama Anne dizisiyle başladı. Konuk oyuncu olarak başladığı bu serüvene başrol olarak devam eden başarılı oyuncu sosyal medya hesabını aktif kullanıyor. Yaklaşık 1,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram üzerinden pozlarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Makyajsız pozları beğeni rekoru kırdı! Son dönemlerde oyuncu Alp Navruz ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Sıla Türkoğlu, sosyal medya hesabından makyajsız pozlarını yayınladı. Ünlü oyuncunun duru güzelliği dikkat çekerken, sosyal medya kullanıcılarından binlerce beğeni ve yorum geldi. Sosyal medya kullanıcılarından, 'Bir içim su gibisin', 'Gözlerin yine ışık saçıyor', 'Çok güzelsin' gibi yorumlar geldi.