Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Stranger Things Oyuncusu Millie Bobby Brown'un Feminist Açıklaması

Stranger Things'in güzel oyuncusu Millie Bobby Brown, dizinin beşinci ve son sezonunun yasını tutmayacağını açıkladı. Brown, dizinin çekimlerinin kendisini tutkulu olduğu hikayeler yaratmaktan alıkoyduğunu belirtirken, ayrıca dizinin devam eden sezonları boyunca yaşadığı sorunlardan da bahsetti.

Yayın Tarihi: 18.10.2023 11:00
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Stranger Things Oyuncusu Millie Bobby Brown'un Feminist Açıklaması

Stranger Things'in güzel oyuncusu Millie Bobby Brown yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü.

Netflix’in popüler dizilerinden Stranger Things, 2016 yılında başladığından beri tüm dünyada merakla ve heyecanla takip ediliyor. Dizinin çocuk oyuncuları da bu süreçte büyürken ekranda başarılı projelerde yer alıyor. Millie Bobby Brown da bu oyunculardan biri…

Bir süredir Hollywood’da devam eden yazar ve oyuncuların grevi nedeniyle son sezonu beklemede kalan diziyle hayranları vedalaşmaya henüz hazır olmasa da Brown artık yoluna devam etmek istiyor.

Oyuncu, dizinin SAG-AFTRA grevinin ardından Netflix’te yayınlanacak olan beşinci ve son sezonunun yasını tutmayacağını söyledi: “Hazır olduğunuzda, ‘Tamam, haydi bunu yapalım’ diyorsunuz. Hadi bu son sezonu halledelim. Haydi buradan çıkalım.'”

Ünlü oyuncu sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Stranger Things’in çekimi çok zaman alıyor ve bu beni tutkulu olduğum hikayeler yaratmaktan alıkoyuyor. Bu yüzden ‘Teşekkür ederim ve elveda’ demeye hazırım.”

Genç oyuncu, dizi devam ederken Enola Holmes ve Godzilla gibi yapımlarda da rol almıştı.

Brown dizinin kendisini daha iyi bir oyuncu olmak için gerekli araç ve kaynaklarla donattığını söylese de ekip arkadaşlarından ayrılacağı için çok da endişeli değil: “Bitse de bu insanları hâlâ görebileceğim.”

Ayrıca röportajda Brown, dizinin devam eden sezonları boyunca yaşadığı bazı sorunlardan da bahsetmeyi ihmal etmedi. Özellikle de çocukken kendisine yönelik yapılan acımasız yorumlara değindi.

O dönemde Brown, rol arkadaşları hakkında istemeden konuştuğu için eleştirilmiş ve yetişkinlerin onu ‘aptal’ ve ‘velet’ olarak etiketlediğini söyledi:“Biz çocuğuz; birbirimiz hakkında konuşuruz. Aşırı konuştuğum, aşırı paylaşım yaptığım ve çok yüksek sesle konuştuğum için cezalandırıldım. Bunları 13 yaşında duymak zor. ‘Bir daha asla konuşmak istemiyorum’ diyorsunuz.. Röportajlarda, tüm yorumları düşünmeden edemiyordum. Bu yüzden, katılmak için can atıyor olmama rağmen, benimle konuşulduğunda sessiz kalmayı seçtim. Sıranın bende olmadığını hissettim.”

Brown ayrıca yakın zamanda genç yaşta nişanlandığı için de eleştirilere maruz kalmıştı.