Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Üç Kız Kardeş Dizisinin Türkan'ı Özgü Kaya, Sevgilisi Eren Ören'in Doğum Gününü Kutladı

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya, sevgilisi Eren Ören'in doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Paylaşılan romantik pozlar hayranları tarafından beğeni topladı.

Yayın Tarihi: 22.10.2023 10:26
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Üç Kız Kardeş Dizisinin Türkan'ı Özgü Kaya, Sevgilisi Eren Ören'in Doğum Gününü Kutladı

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya, dizideki rol arkadaşı ve sevgilisi Eren Ören'in doğum gününü kutladı.

2.2 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından Ören ile birlikte mum üfledikleri anları 'İyi ki sen' notuyla paylaşan oyuncunun romantik pozları, hayranları tarafından beğeni topladı.

Ünlü Çiftten Aşk Dolu Paylaşım!

Sevilen dizi 'Üç Kız Kardeş' dizisinde birlikte rol alan Eren Ören ile Özgü Kaya'dan aşk dolu paylaşım. Kaya, sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Ekranların sevilen dizisi 'Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya, dizideki rol arkadaşı ve sevgilisi Eren Ören'in doğum gününü kutladı. Bir süredir birlikte olan ünlü çiftten aşk dolu bir paylaşım geldi.

'İYİ Kİ SEN' 2.2 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından Ören ile birlikte mum üfledikleri anları 'İyi ki sen' notuyla paylaşan oyuncunun romantik pozları, hayranları tarafından beğeni topladı.