Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ünlü Oyuncu ve Şarkıcı Suzanne Somers Kansere Yenik Düştü

ABD'li oyuncu ve şarkıcı Suzanne Somers, 77'nci doğum gününden sadece bir gün önce kanserle yıllardır sürdürdüğü savaşını kaybetti. Yıldızın uzun süredir sözcülüğünü yapan R. Couri Hay'in verdiği bilgiye göre; aktris Pazar sabahı erken saatlerde yaşama veda etti.

Yayın Tarihi: 16.10.2023 13:51
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Ünlü Oyuncu ve Şarkıcı Suzanne Somers Kansere Yenik Düştü

Ünlü Oyuncu ve Şarkıcı Suzanne Somers Kansere Yenik Düştü

'Gençlik Yılları', 'Belalı Anne' ve 'Altı Milyon Dolarlık Adam' gibi yapımlarda yer alan ABD'li oyuncu ve şarkıcı Suzanne Somers, 77'nci doğum gününden sadece bir gün önce kanserle yıllardır sürdürdüğü savaşını kaybetti. Yıldızın uzun süredir sözcülüğünü yapan R. Couri Hay'in verdiği bilgiye göre; aktris Pazar sabahı erken saatlerde yaşama veda etti.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: Alıntı Metni Hay, Somers'ın ailesinin doğal şartlar altında Pazartesi günü ünlü ismin 77'nci doğum gününde bir araya gelmeyi planladığını da kaydetti. Couri, Ancak bunun yerine, onun olağanüstü yaşamını kutlayacaklar. Suzanne'i çok seven milyonlarca hayranına ve takipçisine teşekkür etmek istiyorlar. Bu hafta aile arasında cenazesi düzenlenecek ve bunu önümüzdeki ay bir anma töreni yapılacak diyerek açıklamasını tamamladı.

Bir başka kaynak ise Hamel'in 46 yıllık eşine vefatından kısa bir süre önce erken bir doğum günü hediyesi verdiğini söyledi: Alıntı Metni

Acı haber geldi! Ünlü oyuncu kansere yenildi: 23 yıldır mücadele ediyordu

ABD'li ünlü oyuncu Suzanne Somers, uzun yıllardır mücadele ettiği meme kanseriyle savaşını 76 yaşında kaybetti. Yapılan açıklamada, 'Suzanne Somers, 15 Ekim sabahının erken saatlerinde evinde huzur içinde hayata veda etti' denildi. ABD'li oyuncu ve şarkıcı Suzanne Somers, yaşamını yitirdi. Yıldızın uzun süredir sözcülüğünü yapan R. Couri Hay'in verdiği bilgiye göre; aktris Pazar sabahı erken saatlerde yaşama veda etti.Açıklamada şu ifadeler yer aldı:'Suzanne Somers, 15 Ekim sabahının erken saatlerinde evinde huzur içinde hayata veda etti. Kendisi 23 yılı aşkın bir süredir agresif bir meme kanseri türüyle mücadele ediyordu. Suzanne'in yanında sevgi dolu kocası Alan Hamel, oğlu Bruce ve yakın aile üyeleri vardı.'Cüneyt Arkın'ın Çocukları Miras İçin Birbirine Düştü!Hay, Somers'ın ailesinin doğal şartlar altında Pazartesi günü ünlü ismin 77'nci doğum gününde bir araya gelmeyi planladığını da kaydetti.Couri, 'Ancak bunun yerine, onun olağanüstü yaşamını kutlayacaklar. Suzanne'i çok seven milyonlarca hayranına ve takipçisine teşekkür etmek istiyorlar. Bu hafta aile arasında cenazesi düzenlenecek ve bunu önümüzdeki ay bir anma töreni yapılacak' dedi.