Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ünlü Sunucu Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi

Ünlü televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca trafik kazası geçirdiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Uca, şu ifadeleri kullandı: “Sevgili dostlarımız Bursa’da bir etkinlik için menajerim sevgili @kubrakb ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi’nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım… Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim.”

Yayın Tarihi: 03.11.2023 23:45
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Ünlü Sunucu Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi

Ünlü sunucu ve gazeteci Metin Uca Bursa'da gerçekleşecek olan bir etkinliğe giderken trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Uca, 'Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim.' ifadelerini kullandı.

Kaza sonrası sağlık durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Metin Ucu şu ifadeleri kullandı: Sevgili dostlarımız Bursa'da bir etkinlik için menajerim sevgili @kubrakb ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi'nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım...Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim.

METİN UCA KİMDİR?

Metin Uca 13 Kasım 1961 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Metin Uca kimya mühendisliği, jeoloji mühendisliği ve tiyatro eğitimleri almıştır. Metin Uca 1987 yılında kazandığı Anadolu Ajansı sınavı ile muhabirlik yapmaya başladı. 1989 yılında TRT'ye katılan Uca ardından Kanal D, Show TV, ATV ve Star TV kanallarında muhabirlik ve programcılık yapmıştır. Metin Uca, Star TV'de yayınlanmaya başlayan 'Passaparola' isimli yarışma programıyla büyük bir üne kavuştu. 9 sene süren 'Passaparola' 740. bölümü ile ekranlara veda etmiştir. Tek kişilik gösterilere de çıkan Metin Uca aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Metin Uca'nın kaleme aldığı 3 kitap bulunmaktadır.. Metin Uca'nın kitapları 2004 - Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim 2006 - Yes Yerine Orrayt Demek Caiz midir Hocam? 2007 - Tüh