Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yalı Çapkını'ndan Tüyleri Diken Diken Eden 100. Yıl Kutlaması: 'Cumhuriyet Çok Yaşa!'

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Yalı Çapkını' dizisinin oyuncuları ve ekibi Cumhuriyet'in 100. yılını sosyal medyada paylaştıkları videoyla kutladı. Başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi kadrosu Cumhuriyet'in 100. yılını çok konuşulacak bir videoyla kutladı. Yalı Çapkını resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntülerde dizide 'Kazım' isimli karakteri canlandıran oyuncu Diren Polatoğulları, tüm kadroyu yalının bahçesine çıkarıyor. Yalının bir yanına Türk bayrağı asılırken diğer taraftan ise dizinin teknik ekibi dev Atatürk bayrağı asıyor. Videonun devamında ise hep bir ağızdan 'Cumhuriyet çok yaşa' sözleri duyuluyor.

Yayın Tarihi: 27.10.2023 18:05
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Yalı Çapkını'ndan Tüyleri Diken Diken Eden 100. Yıl Kutlaması: 'Cumhuriyet Çok Yaşa!'

Yalı Çapkını'ndan Tüyleri Diken Diken Eden 100. Yıl Kutlaması: 'Cumhuriyet Çok Yaşa!'

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Yalı Çapkını' dizisinin oyuncuları ve ekibi Cumhuriyet'in 100. yılını sosyal medyada paylaştıkları videoyla kutladı. Başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi kadrosu Cumhuriyet'in 100. yılını çok konuşulacak bir videoyla kutladı.

Yalı Çapkını resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan görüntülerde dizide 'Kazım' isimli karakteri canlandıran oyuncu Diren Polatoğulları, tüm kadroyu yalının bahçesine çıkarıyor. Yalının bir yanına Türk bayrağı asılırken diğer taraftan ise dizinin teknik ekibi dev Atatürk bayrağı asıyor.

Videonun devamında ise hep bir ağızdan 'Cumhuriyet çok yaşa' sözleri duyuluyor. Yalı Çapkını resmi hesaplarından o anlar şu sözlerle paylaşıldı: 'Cumhuriyet çok yaşa! Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere en büyük armağını olan Cumhuriyet'in 100. yılı kutlu olsun!'

YALI ÇAPKINI NE ANLATIYOR?

Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Cemre Gümeli, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay