Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yasemin Yürük: Müzik Piyasası Bizi Küstürdü

Son dönemde sosyal medya hesabında yaptığı direk dansı görüntüleri ile dikkat çeken Yasemin Yürük, pole dansın Türkiye'de yanlış anlaşıldığını ve bu algıyı yıkmak istediğini söyledi. Müzik piyasasının kendilerini küstürdüğünü belirten Yürük, artık spor hocalığına odaklandığını ve müziği sadece hobi olarak yaptığını ifade etti.

Yayın Tarihi: 22.10.2023 09:50
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Yasemin Yürük: Müzik Piyasası Bizi Küstürdü

Yasemin Yürük: Müzik Piyasası Bizi Küstürdü

Son dönemde sosyal medya hesabında yaptığı direk dansı görüntüleri ile dikkat çeken Hepsi grubunun üyelerinden Yasemin Yürük (37), geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Pole dans'ın (direk dansı) Türkiye’de yanlış anlaşılmasına isyan eden Yürük, “En yakın arkadaşlarım bile yaptığım şeyi algılayamıyor ama olsun sorun yok. Algı farklı çünkü diye konuştu.

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ KOLAY DEĞİL Yürük, Aslına bakarsanız olimpiyat sporu pole dans. Yurtdışında yarışmaları yapılıyor ama Türkiye’de bir türlü kabul ettiremiyoruz federasyona. Deneseniz yapamazsınız, çok zor dedi ve ekledi: Alıntı Metni BU ALGIYI YIKMAK İSTİYORUM Şunu unutmamak gerekiyor; zor bir spor, emek isteyen iş. Göründüğü gibi sadece seksi gözükmek için yapılan bir iş değil. Bu algıyı yıkmak istiyorum.

Hepsi grubunun dağılmasından sonra influencer ve spor hocalığı yaparak yoluna devem eden Yürük, müziğin artık hayatında hobi olarak kaldığını, müzik piyasasının kendilerini küstürdüğünü söyledi.

MÜZİĞİ HOBİ OLARAK YAPIYORUM

“Spor hocalığı daha ön planda hayatımda. Müzik daha geri planda, çok ilgilendiğim bir şey değil. Aslında müziği hobi gibi yapıyorum diyen ünlü isim, şöyle devam etti: Alıntı Metni ARTIK YAPACAĞIMIZI SANMIYORUM Özellikle bizim yaptığımız işi anlayabilen çok az insan var. Şu an Edis, Zeynep gibi genç isimler devam ettiriyor dans ederek şarkı söylemeyi ama bizim artık yapacağımızı sanmıyorum.