Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yaz Şarkısı 5. Bölüm - İzle, Özet, Kadro

Yaz Şarkısı dizisinin 5. bölümünde, Yaz ve Kemal sahneye çıkar ve Emine'nin planları bozulur. Emine, Yaz'ı eve kapatır ve nikahı geçersiz sayar. Murat, Kemal ve Yaz'ı kaçırmak için hamleler yapar. Ancak beklenmedik bir şekilde karşılaşmaları her şeyi alt üst eder. Dizi, FOX TV'de pazar akşamları saat 20.00'de yayınlanmaktadır.

Yayın Tarihi: 07.08.2023 00:41
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Yaz Şarkısı 5. Bölüm - İzle, Özet, Kadro

Yaz Şarkısı 5. Bölüm Full İzle!

Yaz ve Kemal’in sahneye çıkması Emine’yi her ne kadar öfkelendirse de Murat’ın hamlesi konser alanında bir rezillik çıkmasına engel olmuştur. Fakat Emine’yi henüz tam anlamıyla tanımayan Murat onun ne kadar ileri gidebileceğinden haberdar değildir. Emine’nin Yaz’ı eve kapatması ve yaptıkları nikahı geçersiz saymasıyla Murat ve Yaz ayrı kalırlar. Murat’ın bir taraftan Kemal’in diğer taraftan Yaz’ı kaçırma hamleleri bir şekilde başarılı olur. Fakat hiç olmadık bir yerde hiç olmadık bir zamanda karşı karşıya gelmeleri her şeyi alt üst eder.

Yaz Şarkısı Hangi Kanalda, Bu Akşam Var mı?

Yaz Şarkısı FOX TV'nin yeni yazlık dizilerinden bir tanesi. Her hafta pazar akşamları yayınlanan dizi, saat 20.00'de başlıyor. Yaz Şarkısı dizisi bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek.

Yaz Şarkısı Son Bölüm Özeti

Kemal, Aslı’nın planı sayesinde Yaz’ın gözünden düşmüştür. Yaz kendini kullanılmış, kandırılmış hissederken ona destek olan tek kişi Murat’tır. Kemal’in kendisini Yaz’a anlatma hamlelerinin hiçbiri başarılı olamayınca zor kullanmak durumunda kalır. Onun bu hamlesi Emine’ye de kızının kendisini bırakıp kaçtığını düşündürecek ve ortalık iyice karışacaktır. Emine kararını vermiştir. İstanbul’daki evi kapatıp kızını alıp Rize’ye gidecektir. Fakat Yaz, Kemal’le ve şirketle ilgili gerçekleri öğrenince bir şeyler yapması gerektiğine karar verir. Her başı sıkıştığında olduğu gibi yine Murat’ın fikriyle birtakım hayalleri gerçeğe dönüştürür.