Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yeni James Bond Filmi İçin Çalışmalara Başlanmadı

Daniel Craig'in beşinci ve son kez James Bond rolünü canlandırdığı No Time to Die'dan sonra yeni 007'nin kim olacağı merakla bekleniyordu. Serinin yapımcısı Barbara Broccoli, son açıklamasıyla yeni film çalışmalarına başlamadıklarını duyurdu.

Yayın Tarihi: 24.10.2023 10:11
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Yeni James Bond Filmi İçin Çalışmalara Başlanmadı

Daniel Craig'in beşinci ve son kez James Bond rolünü canlandırdığı No Time to Die'dan sonra yeni 007'nin kim olacağı merakla bekleniyordu.

Serinin yapımcısı Barbara Broccoli, son açıklamasıyla yeni film çalışmalarına başlamadıklarını duyurdu. Ünlü aktör Daniel Craig’in beşinci ve son kez 007 kodlu ajana hayat verdiği 25’inci James Bond filmi 'No Time to Die’dan sonra yeni Bond’un kim olacağı merak konusu olmuştu.

Uzun süredir Bond serisinin yapımcılığını üstlenen Barbara Broccoli, Guardian'a verdiği yeni röportajda bir sonraki filmi planlamaya başlamadığını açıkladı.

'BİR SONRAKİ BÖLÜM İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLAMADIK'

Broccoli, 'Daniel Craig, bize karakterin duygusal yaşamını ortaya çıkarma olanağı verdi ve dünya da buna hazırdı' dedi.Ünlü isim, sözlerine 'Bence bu filmler, içinde bulundukları zamanı yansıtıyor ve bir sonraki bölüm için, onu yeniden keşfetmek için önümüzde çok büyük bir yol var ve biz buna daha başlamadık bile' diye devam etti.

'BOND FİLMLERİNİ SİNEMA İÇİN YAPIYORUZ'

James Bond temalı bir dizi yapmakla ilgilenmediğini ifade eden Broccoli, 'Bond filmlerini sinema salonları için yapıyoruz. Bond filmleriyle ilgili her şey dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin bu formatta görmesi için, bu yüzden televizyon işine girmek istemedik' dedi.

SPIN-OFF'LARA YEŞİL IŞIK

Serinin daha da genişleyebileceğini ima eden ünlü yapımcı, Bond'un etnik kökenini değiştiren spinoff'lar yapmaya açık olduğunu 'Henüz tam olarak o noktaya gelmedik ama Afrika, Hindistan ve Asya'dan dünyanın dört bir yanındaki çeşitli versiyonları görmeyi çok isterim' sözleriyle açıkladı.

Öte yandan birkaç ay önce İngiliz basınında yeni James Bond'un Aaron Taylor-Johnson olacağı iddia edilmişti.