Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Atışması Kanlı Bitti!

Günlerdir sosyal medyada paylaşımlar üzerinden atışan Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti. "İsterse Dünya Şampiyonu olsun 70 kilo olan biri beni dövemez" diyen Cebeci, Kazgan karşısında kanlar içinde kaldı. Sosyal medyada fitness yayınları yapan Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasında yaşanan çekişme, internet ortamında büyük yankı uyandırdı. İkilinin karşılıklı olarak attıkları meydan okumalar ve gerilim dolu açıklamalar, geniş bir izleyici kitlesi tarafından merakla takip edildi.

Yayın Tarihi: 18.09.2023 21:08
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Atışması Kanlı Bitti!

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci Atışması Kanlı Bitti!

Günlerdir sosyal medyada paylaşımlar üzerinden atışan Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti. "İsterse Dünya Şampiyonu olsun 70 kilo olan biri beni dövemez" diyen Cebeci, Kazgan karşısında kanlar içinde kaldı.

SOKAK ORTASINDA KARŞI KARŞIYA GELDİ

Kazgan, Cebeci'nin sözlerinden sonra açık çağrıda bulunmuş ve istediği yerde istediği şartlarda kavga edeceğini belirtmişti. Tarafların sosyal medyada karşılıklı atışmaların ardından söz konusu düello bugün gerçekleşti.

"KIRARIM KOLUNU"

Çok sayıda kişinin katıldığı düelloda Kazgan ile Cebeci karşı karşıya geldi. Düelonun başladığı anlarda Cebeci'nin "Kırarım kolunu" demesinin ardından ikili arasındaki kavga başladı. Cebeci tek yumruk bile atamadan kanlar içerisinde kaldı.

Kavganın ardından Kaan Kazgan'dan açıklama geldi. Bir video yayınlayan Kazgan "Arkadaşlar şov bitti, bakın bunlar bazılarının kanları." dedi.

Sosyal medyada fitness yayınları yapan Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasında yaşanan çekişme, internet ortamında büyük yankı uyandırdı.

İkilinin karşılıklı olarak attıkları meydan okumalar ve gerilim dolu açıklamalar, geniş bir izleyici kitlesi tarafından merakla takip edildi. Kavgaya dair detayları sizin için derledik...

Sosyal medyada fitness yayınları yapan ve çok sayıda takipçisi olan Savaş Cebeci, bir videosunda, 'İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez' iddiasında bulundu.

Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci karşı karşıya geldi. CEBECİ KANLAR İÇİNDE KALDI Kazgan, Cebeci'yi döverek kanlar içinde bıraktı. O anlar kameralara yansıdı.

Kaan Kazgan Kimdir?

Kaan Kazgan Sakarya'da dünyaya gelmiştir. Spora 9 yaşında Kick Boks ile başlamasının yanı sıra bir süre ara vermesinden sonra 11 yaşında tekrar MMA dövüşçüsü olarak devam etmiştir. Aynı zamanda Demir Spor'da serbest güreş genç takım kaptanlığı da yapmış. 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkıyor.

Savaş Cebeci Kimdir?

Savaş Cebeci, 17 Ağustos 1974 yılında Almanya'da dünyaya geldi. Savaş Cebeci, kişisel antrenörlüğünün yanında şahsi Youtube kanalı üzerinden fitness ve vücut geliştirmeyle ilgili videolar çekmektedir.