Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Konyaspor, Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic ile Yollarını Ayırdı

Trendyol Süper Lig'de Konyaspor, teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu. Bu ayrılıkla birlikte Süper Lig'in henüz 9. haftasında 10. teknik direktör değişikliği yaşandı. Konyaspor'da teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile yollar ayrıldı. Stanojevic'e teşekkür mesajı yayınlayan Konyaspor şu ifadeleri kullandı; 'TEŞEKKÜRLER ALEKSANDAR STANOJEVIC! Teknik Direktörümüz Aleksandar Stanojevic ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı Stanojevic ve ekibine teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz.'

Yayın Tarihi: 23.10.2023 18:38
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Konyaspor, Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic ile Yollarını Ayırdı

Konyaspor, Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic ile Yollarını Ayırdı

Trendyol Süper Lig'de Konyaspor, teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu. Bu ayrılıkla birlikte Süper Lig'in henüz 9. haftasında 10. teknik direktör değişikliği yaşandı.

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'da teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile yollar ayrıldı. Stanojevic'e teşekkür mesajı yayınlayan Konyaspor şu ifadeleri kullandı; 'TEŞEKKÜRLER ALEKSANDAR STANOJEVIC! Teknik Direktörümüz Aleksandar Stanojevic ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı Stanojevic ve ekibine teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz.'

Başakşehir, Gaziantep, Kayseri, İstanbulspor, Samsunspor, Ankaragücü, Beşiktaş, Pendikspor ve Trabzonspor'un ardından Konyaspor da teknik direktörü ile yolları ayırdığını açıkladı. Aleksander Stanojevic, Süper Lig'de 9. hafta itibarıyla görevden alınan 10. teknik direktör oldu.

MAÇ BAŞI PUAN ORTALAMASI

Geçtiğimiz sezon devre arasında yeşil-beyazlı ekibi devralan Stanojevic, 26 resmi karşılaşmada maç başına 1.04 puan ortalaması yakaladı.

Konyaspor'da Yeni Teknik Direktör Arayışları Sürüyor

Aleksandar Stanojevic ile yollarını ayıran Konyaspor'da takımın başına geçecek yeni hoca için arayışlar sürüyor. Konya'nın Sesi'nin haberine göre; Yeşil-beyazlılarda Teknik Direktör adayları da büyük ölçüde netlik kazandı. Anadolu Kartalında daha önce 3 kez görev almış Aykut Kocaman ve 1 kez görev almış Sergen Yalçın listenin ilk iki sırasında yer alıyor. Konyaspor, iki hoca ile de görüşmelerini sürdürüyor. Yeşil-beyazlılar da bu iki ismin alternatifi olarak da Kenan Koçak ve Selçuk İnan adı ön plana çıkıyor.