Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Amsterdam'da Seyyar Tuvaletler Gündem Oldu

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da bir sokak ortasına yerleştirilen seyyar tuvaletler büyük ilgi görüyor. Festival, konser vb. kalabalık alanlarda hem çevrenin kirlenmesini önlemek hem de kişilerin ihtiyacını karşılamak için seyyar tuvaletler tercih ediliyor.

Yayın Tarihi: 28.10.2023 14:56
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Amsterdam'da Seyyar Tuvaletler Gündem Oldu

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da bir sokak ortasına yerleştirilen seyyar tuvaletler gündem oldu.

Özellikler erkekler için kurulan pisuvar şeklindeki tuvaletler büyük ilgi görüyor. Festival, konser vb. kalabalık alanlarda hem çevrenin kirlenmesini önlemek hem de kişilerin ihtiyacını karşılamak için seyyar tuvaletler tercih ediliyor.

SOSYAL MEDYADA İLGİ ÇEKTİ

Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken seyyar tuvalet fikri hem olumlu hem de olumsuz yorumlar topladı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Bunun hijyenik olduğunu düşünmüyorum" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Çok mantıklı buluyorum" yorumunu ekledi.

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da çekilen görüntülerde seyyar tuvaletlerin görüntüsü gündem oldu.

Özellikle erkekler için kurulan ve adına Dixi denilen açık tuvaletler büyük rağbet görüyor. Bira gibi alkollerin çok tüketildiği alanlarda tercih edilen tuvaletler festivallerde ya da kalabalık günlerde hem çevrenin kirlenmesini önlüyor hem de ihtiyaç anında hemen kullanılabiliyor.

Odatv.com