Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Binance.US, Kullanım Koşullarını Güncelledi

Binance.US, kullanım koşullarını güncelledi ve müşterilerin ABD dolarlarını hesaplarından çekmek istemeleri durumunda, doları sabit coine veya diğer dijital varlıklara dönüştürmeleri gerektiğini belirtti. Güncellenen koşullarda, hesapların ve dijital varlıkların FDIC sigortasında olmadığı vurgulandı. Ayrıca SEC'nin Binance'e yönelik suçlamaları da devam ediyor.

Yayın Tarihi: 17.10.2023 21:19
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Binance.US, Kullanım Koşullarını Güncelledi

Binance.US, Kullanım Koşullarını Güncelledi

Binance.US, kullanım koşullarını güncelledi. Bu kapsamda, müşterilerin ABD dolarlarını hesaplarından çekmek istemeleri durumunda, bu işlemi doları sabit coine veya diğer dijital varlıklara dönüştürerek yapabileceği bildirildi. Ayrıca güncellenen kullanım koşullarında, müşterilerin hesaplarının ve dijital varlıklarının ABD Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC) sigortasında olmadığı belirtildi.

Binance.US, Haziran ayı başında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) varlıklarını dondurmasını istemesinin ardından dolar mevduatlarını askıya alacağını duyurmuştu. SEC, Haziran'da kripto para borsası Binance'in kuruluşları ile şirketin kurucusu Changpeng Zhao'ya 13 suçlamayla dava açmıştı. Binance'a yöneltilen suçlamalar arasında kayıt dışı borsaların ve takas acentelerinin işletilmesi, Binance.US platformunda alım satım kontrolleri ve gözetiminin yanlış beyan edilmesi ile menkul kıymetlerin kayıt dışı arzı ve satışı yer almıştı.