Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Burçlar ve İnsan İlişkileri

Astroloji, insanların doğum anındaki yıldız konumlarına dayalı olarak kişiliklerini ve yaşamlarını etkileyen bir rehberdir. Bu makalede, Yengeç, Başak, İkizler ve Akrepler burçlarına dair özellikler ve ilişkileri üzerinde durulmaktadır.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 22:37
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Burçlar ve İnsan İlişkileri

Astroloji ve Burçlar

Astroloji, insanların doğum anındaki yıldız konumlarına dayalı olarak kişiliklerini ve yaşamlarını etkileyen bir rehberdir. Bu astrolojik haritalar, her burcun kendine özgü özelliklere sahip olduğunu gösterir.

Yengeç Burcu

Yengeçler duygusal olmalarıyla bilinir. Hassas insanlar oldukları için yaşadıkları zorlukları ve düştükleri güç durumları unutmazlar. Onlar kin duygularını içlerinde saklarlar ve doğru zaman geldiğinde harekete geçebilirler.

Başak Burcu

Başaklar temizlikte olduğu kadar ilişkilerde de özenli ve titiz davranır. Verilen sözü, yapılan davranışı asla unutmazlar. Onlar, söylediğiniz her şeyi hatırlar ve hatırlatırlar. Yaptığınız yanlış bir hareketten dolayı içerleyip bu detayları kullanarak size karşı hareket edebilirler.

İkizler Burcu

Pratik zekaları ve sosyal yönleri ile bilinen İkizler hem konuşmayı hem de iletişimde açık olmayı severler. Onlar fikir ayrılığı yaşandığında hızla arkadan plan yapma eğilimindedirler. Zaman zaman bu davranışlarından pişmanlık duyan İkizler burcu insanı karşısındaki kişinin şaşırmasına da yol açabilir.

Akrepler Burcu

Tutkulu olmalarıyla bilinen Akrepler son derece gizemlidir. Kin besledikleri kişileri düşündüklerinde kendilerine hakim olamazlar. İntikam onlar için olmazsa olmazdır. Sıklıkla kapalı bir kitap gibi davransalar da yapılan hiçbir hatayı unutmayan Akrepler başınıza çorap örebilir.