Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Canan Karatay Cam Gibi Cildin Sırrını Açıkladı

Prof. Dr. Canan Karatay, yeşil kalıp sabunun cilt sağlığına faydalarını açıkladı. Yeşil kalıp sabunun cildi nemlendirdiğini, yaşlanmayı geciktirdiğini ve cilt problemlerinde iyileşmeye yardımcı olduğunu söyledi. Ayrıca, zeytinyağı sabununun saçı beslediğini ve saç dökülmesini önlediğini belirtti.

Yayın Tarihi: 28.10.2023 17:27
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Canan Karatay Cam Gibi Cildin Sırrını Açıkladı

Canan Karatay cam gibi cildin sırrını açıkladı

Amerikalılar o ürünün peşinde Prof. Dr. Canan Karatay, besinler ve sağlıklı beslenme ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Bu sefer de cilt sağlığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Posta Gazetesi'nde yer alan bilgilere göre; Prof. Dr. Canan Karatay'a bir röportajında sürekli nasıl enerjik olduğu ve cildinin nasıl pürüzsün kaldığı ile ilgili sorular soruldu.

İlk sorulan soru , Cildiniz çok güzel görünüyor. Röportajlarınızda herhangi bir ilaç kullanmadığınızı belirtiyorsunuz. Enerjinizdeki ve cildinizdeki sırrın sebebi nedir?

Canan Karatay yönlendirilen soruları cevapladı, "Yeşil kalıp sabun, Yıllarca yeşil kalıp sabun kullanırım. Amerika'dayken de gelen gidenlerden hep yeşil kalıp sabun istedik. Şöyle bir anım var. Bir arkadaşımın kız kardeşine onkoloji tedavisi uygulanıyordu. Meme kanseri oldu.Kemoterapi sırasında ayaklarında ve ellerinde yaralar açıldı. Amerika'da her şey denendi. Konuşurken arkadaşıma kardeşi için yeşil kalıp sabunu önerdim. Elazığ'dan saf zeytinyağlı sabun geldi. Kimyasalları kesti ve o kız sabun kullandı. 15 günde ellerinde hiçbir şey kalmadı. Bu şekilde sabun popüler oldu. Bundan sonra misafirliğe giderken Amerikalılar benden sadece yeşil kalıp sabun istedi. Bu da arkadaşlarım arasında böyle bir anıydı."

ZEYTİNYAĞI SABUNUNUN FAYDALARI

  • Cildi nemlendirir ve parlatır.
  • Yaşlanmayı geciktirir. Kırışık oluşumunu önler.
  • Sivilce ve gözenek oluşumunu engeller.
  • Cilt problemlerinde iyileşmeye yardımcı olur.
  • Saçı besler. Kepeği ve saç dökülmesini önler.
  • Saçların hızlı uzamasını sağlar.
  • Cilt kuruluğunu önler.
  • Çevreye karşı duyarlıdır.
  • Bebeklerinizin ve çocuklarınızın yaşayacağı cilt sorunlarının önüne geçer.