Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Doğru Diyet Listesi ile Sağlıklı Zayıflama

Ağır diyet programları ile hayatı kendine zehir edenler hem zayıflayamıyor hem de diyet yapmaktan kaçınmaya başlıyor. Sağlıklı yaşam sürecinde beslenme uzmanları diyet sırasında yapılan hatalara dikkat çekerek doğru bir diyet listesinin nasıl olması gerektiğini paylaştı. Yemek yedikten sonra uygulanan ara öğünler ve tüketilecek o besinler daha hızlı yağ yakımını sağlıyor. Doğru bilinen yanlışlarda bugün “uzun süre aç kalmak kilo verdirir” fikri yıkılıyor. Uzmanlar uzun süreli açlıkların yağ yakımını yavaşlattığına dikkat çekerek “Muhakkak ki ara öğünler uygulanmalıdır” uyarısında bulunuyor.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 11:41
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Doğru Diyet Listesi ile Sağlıklı Zayıflama

Ağır diyet programları ile hayatı kendine zehir edenler

hem zayıflayamıyor hem de diyet yapmaktan kaçınmaya başlıyor. Sağlıklı yaşam sürecinde beslenme uzmanları diyet sırasında yapılan hatalara dikkat çekerek doğru bir diyet listesinin nasıl olması gerektiğini paylaştı.

Yemek yedikten sonra uygulanan ara öğünler ve tüketilecek o besinler daha hızlı yağ yakımını sağlıyor.

Doğru bilinen yanlışlarda bugün “uzun süre aç kalmak kilo verdirir” fikri yıkılıyor. Uzmanlar uzun süreli açlıkların yağ yakımını yavaşlattığına dikkat çekerek “Muhakkak ki ara öğünler uygulanmalıdır” uyarısında bulunuyor.