Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Fiat Fiorino ile Uygun Fiyatlarla Araba Sahibi Olma Fırsatı

Türkiye'de araç fiyatlarındaki değişimler, otomobil almayı düşünen vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Fiat, 300 bin lira peşinatla satılacak aile arabası için indirimli fiyatlar sunacak. Yüksek fiyat sorunu yaşayan ve bütçesi kısıtlı olanlar artık binek otomobil satın almayı talep etmiyorlar. Bu kişiler için önemli olan günlük araba ihtiyaçlarının karşılanması oluyor. Bu ihtiyaç Fiat Egea ile de karşılanabilir veya Fiat Fiorino ile de karşılanabilir. Fiat Fiorino seçeneğinde ise bütçe neredeyse yarı yarıya düşüyor. Akla bile gelmeyecek maliyetlerle insanlar sıfır araba sahibi oluyorlar. Fiat Fiorino satın almak isteyenler için fiyat araştırması yaptıklarında heyecan uyandıran sonuçlarla karşılaşabiliyorlar. Fiat Fiorino yerli üretim araç olduğu için fiyatı zaten düşük. Buna bir de hafif ticari araç sınıfının fiyatlamasının getirdiği avantaj eklendiğinde satış fiyatı oldukça düşüyor. Fiat firması Fiorino modelinde 15.000 TL de ek indirim açıklayınca satış fiyatı 53

Yayın Tarihi: 17.10.2023 12:16
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Fiat Fiorino ile Uygun Fiyatlarla Araba Sahibi Olma Fırsatı

Türkiye'de araç fiyatlarındaki değişimler

Türkiye'de araç fiyatlarındaki değişimler, otomobil almayı düşünen vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Fiat gibi köklü otomobil markaları da bu dinamik piyasada müşterilerine cazip fırsatlar sunarak ilgi çekmeye çalışıyor.

Fiat Fiorino ile uygun fiyatlar

Yüksek fiyat sorunu yaşayan ve bütçesi kısıtlı olanlar artık binek otomobil satın almayı talep etmiyorlar. Bu kişiler için önemli olan günlük araba ihtiyaçlarının karşılanması oluyor. Bu ihtiyaç Fiat Egea ile de karşılanabilir veya Fiat Fiorino ile de karşılanabilir. Fiat Fiorino seçeneğinde ise bütçe neredeyse yarı yarıya düşüyor. Akla bile gelmeyecek maliyetlerle insanlar sıfır araba sahibi oluyorlar.

Fiat Fiorino fiyatları

Fiat Fiorino satın almak isteyenler için fiyat araştırması yaptıklarında heyecan uyandıran sonuçlarla karşılaşabiliyorlar. Fiat Fiorino yerli üretim araç olduğu için fiyatı zaten düşük. Buna bir de hafif ticari araç sınıfının fiyatlamasının getirdiği avantaj eklendiğinde satış fiyatı oldukça düşüyor. Fiat firması Fiorino modelinde 15.000 TL de ek indirim açıklayınca satış fiyatı 537.900 TL’ye kadar düşüyor. Ancak firmanın sağladığı avantaj burada da kalmıyor. Fiat Fiorino satın almak isteyenlere bir destek de kredi desteği oluyor. Firma tarafından açıklanan yeni kampanyaya göre sıfır kilometre Fiat Fiorino satın alacak olanlara 200.000 TL tutarında özel bir kredi veriliyor. 18 ay vadeli olan bu kredinin kullanımı durumunda Fiat Fiorino satın almak için ödenecek peşin para oldukça düşüyor. 337.900 TL peşin para ödeyenler bunun üzerine 200.000 TL de kredi desteği alarak sıfır kilometre Fiat Fiorino sahibi oluyorlar.