Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Hindistan'da Kel Damat Gelinin Ailesi Tarafından Şiddete Uğradı

Hindistan'ın Bihar'ın Gaya bölgesinde, evlilik töreni sırasında kel olduğu ortaya çıkan bir damat gelinin ailesi tarafından şiddete uğradı. Sosyal medyada hızla yayılan videoda, damadın gelin ailesi tarafından acımasızca dövüldüğünü gösteriyor.

Yayın Tarihi: 13.07.2023 16:35
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Hindistan'da Kel Damat Gelinin Ailesi Tarafından Şiddete Uğradı

Hindistan'ın Bihar'ın Gaya bölgesinde, evlilik töreni sırasında kel olduğu ortaya çıkan bir damat gelinin ailesi tarafından şiddete uğradı.

Sosyal medyada hızla yayılan videoda, damadın gelin ailesi tarafından acımasızca dövüldüğünü gösteriyor. Videoda, aile üyelerinin damada sözlü hakaretler ettikleri de duyulabiliyor.

Kel Olduğunu Saklamaya Çalıştı

Gaya'nın Iqbalpur bölgesinde oturan damat, Bajaura köyüne ikinci evliliği için gitmişti. Tören sırasında, 'Sehra' altında bir peruk kullanarak kel olduğunu saklamaya çalışan damadın bu planı işe yaramadı. Gelinin ailesi damadın kel olduğundan şüphelenince genç adamın saçlarını çekmeye başladı. Genç adam özür diledi ama kimse ona bir şans daha vermedi.

Damat Aile Üyeleri Tarafından Feci Şekilde Dövüldü

Sosyal medyada dolaşan video, 'Ghar Ke Kalesh' Twitter hesabına yüklendi. Görüntülerde damat, kızın aile bireyleri tarafından acımasız darp edildi. Damat, ellerini katlayarak aile üyelerine yalvarsa da, gelinin ailesi genç adama hiç merhamet göstermedi ve onu dövmeye devam etti.