Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

İsrail, Gazze Şeridi'ne En Şiddetli Hava Saldırılarını Düzenledi

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yanaki en şiddetli hava saldırılarını düzenledi. İsrail ordusu, 21 gündür yaklaşık 2,3 milyon Filistinlinin yaşadığı Gazze Şeridi’ni gece gündüz bombalıyor. İşgalci İsrail, Filistin'e yönelik 7 Ekim'de başlattığı saldırılarını artırdı. Bu akşam saatlerinde tamamen abluka altına alınan Gazze yoğun bombardımana tutuluyor. Yerel kaynakların aktardığına göre, İsrail uçakları Gazze sınırı yakınlarında yanlışlıkla kendi askerlerini vurdu.

Yayın Tarihi: 28.10.2023 03:45
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

İsrail, Gazze Şeridi'ne En Şiddetli Hava Saldırılarını Düzenledi

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yanaki en şiddetli hava saldırılarını düzenledi.

İsrail ordusu, 21 gündür yaklaşık 2,3 milyon Filistinlinin yaşadığı Gazze Şeridi’ni gece gündüz bombalıyor.

İŞGALCİ İSRAİL KENDİ ASKERLERİNİ VURDU

7 Ekim'den bu yana en şiddetli hava saldırılarını yapan işgalciler, Gazze sınırında yanlışlıkla kendi askerlerini vurdu.

Yerel medyada yer alan haberde şu ifadeler yer aldı: "İsrail uçakları yanlışlıkla Gazze sınırında bir grup İsrail askerini bombaladı."

İşgalci İsrail, Filistin'e yönelik 7 Ekim'de başlattığı saldırılarını artırdı. Bu akşam saatlerinde tamamen abluka altına alınan Gazze yoğun bombardımana tutuluyor. Yerel kaynakların aktardığına göre, İsrail uçakları Gazze sınırı yakınlarında yanlışlıkla kendi askerlerini vurdu.

مصدر من غزة قبل قليل ... ????????????الطيران الإسرائيلي يقصف مجموعة من جنود الجيش الإسرائيلي بالخطأ على حدود غزة.