Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

İsrail Gazze'deki Saldırılarına Devam Ediyor

İsrail Gazze'deki saldırılarına devam ederken, İsrail asıllı yazar David Antonelli, katıldığı bir televizyon programında skandal ifadeler kullandı. Antonelli, İsrail'in acımasız olması gerektiğini belirtirken, Gazze'deki 2 milyon kişinin kendisi için önemli olmadığını, asıl önemli olanın ise 1300 İsraillinin intikamını almak olduğunu söyledi.

Yayın Tarihi: 19.10.2023 18:13
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

İsrail Gazze'deki Saldırılarına Devam Ediyor

İsrail Gazze'deki saldırılarına devam ederken, İsrail asıllı yazar David Antonelli, katıldığı bir televizyon programında skandal ifadeler kullandı.

Antonelli, İsrail'in acımasız olması gerektiğini belirtirken, Gazze'deki 2 milyon kişinin kendisi için önemli olmadığını, asıl önemli olanın ise 1300 İsraillinin intikamını almak olduğunu söyledi.

BÖLGEYİ ELE GEÇİRMELİYİZ

13 gündür İsrail'in bomba yağdırdığı Gazze'de hayat durdu. İsrail hastaneler, okulları, cami ve evleri vurarak bütük bir katliam gerçekleştirirken; İsrail asıllı bir yazarın televizyon programında sarf ettiği sözler kan dondurdu. Fransızca yayın yapan I24News TV'ye konuşan David Antonelli, İsrail'in Gazze'ye dönerek Hamas'ı ortadan kaldırması ve bölgeyi yeniden ele geçirmesi gerektiğini ifade etti.

EN ACIMASIZ ŞEKİLDE KARŞILIK VERME GÖREVİ VAR

Söylemlerinin dozunu artıran yazar, 'Netanyahu bugün tek bir şeyi düşünmeli, bu korkunç suçların kurbanlarının intikamını almak ve İsrail'in şerefini yükseltmek, bunu yapamıyorsa istifa etmeli. İsrail'in bu ailelerin onurunun intikamını almak için mümkün olan en acımasız şekilde karşılık verme görevi var. Açıkçası 2 milyon Gazzeli hiç umurumda değil. Benim için asıl önemli olan bin 300 İsraillinin intikamıdır.' dedi.

İşgalci İsrail'in açık açık soykırıma giriştiği Gazze'de durum her geçen dakika daha da kötüye gidiyor.

Batılı ülkeler ise, İsrail'in katliamını haklı çıkarmak için adeta yarışa girmiş durumda. İsrail asıllı Fransız yazarın bir televizyon programda söyledikleri ise kan dondurdu. İsrail asıllı yazar David Antonelli, katıldığı bir televizyon programında kan donduran ifadeler kullandı. Antonelli, İsrail'in acımasız olması gerektiğini söyledi. Gazze'deki 2 milyon kişinin kendisi için önemli olmadığını, asıl önemli olanın ise 1300 İsraillinin intikamını almak olduğunu belirtti.

BÖLGEYİ ELE GEÇİRMELİYİZ

I24News TV'ye konuşan David Antonelli, İsrail'in Gazze'ye dönerek Hamas'ı ortadan kaldırması ve bölgeyi yeniden ele geçirmesi gerektiğini iddia etti.

2 MİLYON GAZZELİ HİÇ UMURUMDA DEĞİL

Kontrolsüzce katliamı destekleyen yazar 'Netanyahu bugün tek bir şeyi düşünmeli, bu korkunç suçların kurbanlarının intikamını almak ve İsrail'in şerefini yükseltmek, bunu yapamıyorsa istifa etmeli. İsrail'in bu ailelerin onurunun intikamını almak için mümkün olan en acımasız şekilde karşılık verme görevi var. Açıkçası 2 milyon Gazzeli hiç umurumda değil. Benim için asıl önemli olan bin 300 İsraillinin intikamıdır.' dedi.

A HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN