Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

İsrail Kanalı Filistin Katliamını Gösteren Sayacı İnternet Sitesine Yerleştirdi

İsrail merkezli Kanal14 televizyonu, İsrail ordusunun Filistin'deki katliam saldırılarını gösteren bir sayacı internet sitesine yerleştirdi. Sayaçta bebekler, kadınlar ve yaşlılar da terörist olarak gösterildi. Skandal olay, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Yayın Tarihi: 30.10.2023 22:03
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

İsrail Kanalı Filistin Katliamını Gösteren Sayacı İnternet Sitesine Yerleştirdi

Son dakika İsrail haberleri:

Katliamcı İsrail'in, 7 Ekim'den bu yana Filistin'deki katliam saldırılarına hız kesmeden devam ederken, İsrail merkezli Kanal14 televizyonu bir skandala imza attı.

İSRAİLLİ KANAL İNTERNET SİTESİNE KATLİAM SAYACI YERLEŞTİRDİ

İsrail merkezli Kanal14 internet sayfasına, İsrail ordusunun Filistin'deki yürüttüğü katliam saldırılarında ölen Filistinlileri gösteren bir katliam sayacı yerleştirdi. Sayfaya yerleştirilen sayaçta bebekler, kadınlar ve yaşlılar da terörist olarak gösterildi.

Anlık güncellenen sayfada öldürülen Filistinlilerin sayısı Gazze tarafından açıklanandan daha yüksek.

Sitede ayrıca Gazze'ye yönelik saldırılar, Filistinli yaralılar ve saldırıya uğrayan binalarla ilgili olduğu öne sürülen veriler de yer alıyor.

SKANDAL OLAYA SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

ABD Başkanı Joe Biden, Filistinlilerin can kaybı verilerine güvenmediğini söylemişti. Oysa İsrail televizyonundaki katliam sayacında paylaşılan rakamlar Filistin tarafının açıkladığından çok daha fazla.