Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Klinik Psikolog Esra Ezmeci'den Şaşırtan Cevap

Klinik psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan gelen bir takipçinin şoke edici sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti. Bir kadın takipçi, kocasının boşanma durumunda silikonlarını geri istediğini ve estetik iadesi talep ettiğini söyleyerek Ezmeci'ye danıştı. Ezmeci ise bu durumun mümkün olmadığını ve kişinin bedenine ait olan bir şeyi geri almanın söz konusu olamayacağını belirtti.

Yayın Tarihi: 24.07.2023 16:49
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Klinik Psikolog Esra Ezmeci'den Şaşırtan Cevap

Klinik Psikolog Esra Ezmeci'den Şaşırtan Cevap

Klinik psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan cinsellikle ilgili merak edilen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak kadın takipçileri tarafından özel hayatlarına dair itirafları yanıtlayan Ezmeci'ye gelen sorular ve mesajlar zaman zaman ağızları açıkta bırakıyor.

Son dönemde Nur Viral ve Çağla Şıkel'in yayınlarına katılarak açıklamalarıyla dikkat çeken Ezmeci, sezon bitince takipçilerine sosyal medyadan ulaşmaya devam etti. Esra Ezmeci'ye son olarak gelen mesaj oldukça ilginçti. Bir kadın takipçi "Kocam boşanırsak silikonlarımı almakla tehdit ediyor estetik iadesi istiyor" diyerek şoke etti. Esra Ezmeci ise bu mesaja "Öyle bir durum olmaz sonuçta o sizin bedeninize ait bir şey çünkü" yanıtını verdi.