Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Şeyma Subaşı'nın Boşanma Nedeni Ortaya Çıktı

Şeyma Subaşı ile Mısırlı Mohammed Alsaloussi, 4 aylık evliliklerini geçen günlerde tek celsede sonlandırmışlardı. Subaşı'nın psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğü iddia edilirken evliliklerini neden bitirdikleri ortaya çıktı. Dava dosyasına göre Subaşı'nın gece hayatına olan düşkünlüğünden rahatsız olan Meedo, Subaşı'na kısıtlama getirdi. Meedo, Subaşı'na "Gece partilere gitmek yok, artık biz evliyiz" diyerek restini çekti. Ancak günden güne sorunlar aşılamayınca Meedo, boşanma davasını açtı. Öte yandan dava dilekçesinde Şeyma Şubaşı, Meedo ile aynı dili konuşamadıklarını beyan etti.

Yayın Tarihi: 14.10.2023 18:48
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Şeyma Subaşı'nın Boşanma Nedeni Ortaya Çıktı

Şeyma Subaşı'nın Boşanma Nedeni Ortaya Çıktı

Şeyma Subaşı ile Mısırlı Mohammed Alsaloussi, 4 aylık evliliklerini geçen günlerde tek celsede sonlandırmışlardı. Subaşı'nın psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğü iddia edilirken evliliklerini neden bitirdikleri ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı her hareketiyle en çok konuşulan ünlüler arasına giriyor. Son olarak 4 ay önce evlendiği Mohammed Alsaloussi ile tek celsede boşanması gündeme bomba gibi düşmüştü.3 gün 3 gece süren bir düğünle Fas'ta evlenen Şeyma Subaşı ile Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin (Meedo) evliliği 4 ay sürdü. Çift, evliliklerinde psikolojik şiddet iddialarının ardından tek celsede boşandı. masterhaber.com'da yer alan habere göre boşanmayı Mohammed Alsaloussi istedi.

BOŞANMA SEBEBİ ORTAYA ÇIKTI

Dava dosyasına göre Subaşı'nın gece hayatına olan düşkünlüğünden rahatsız olan Meedo, Subaşı'na kısıtlama getirdi. Meedo, Subaşı'na "Gece partilere gitmek yok, artık biz evliyiz" diyerek restini çekti. Ancak günden güne sorunlar aşılamayınca Meedo, boşanma davasını açtı.

Öte yandan dava dilekçesinde Şeyma Şubaşı, Meedo ile aynı dili konuşamadıklarını beyan etti.