Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Shiba Inu Yakım Oranı %800 Arttı

Shiba Inu yakım oranı son 24 saatte %800'lük artışla önemli bir atılım yapmayı başardı. Yakım oranındaki artış topluluğun dikkatini çekerken, birçok farklı spekülasyon da yayıldı. Bu yüksek yanma oranına çeşitli faktörler katkıda bulunuyor olabilir. Bunun başlıca nedenlerinden biri, SHIB'in dolaşımdaki arzını azaltmayı, böylece kıtlık yaratmayı ve potansiyel olarak token değerini artırmayı amaçlayan topluluk odaklı girişimler olabilir. Buna ek olarak, Shibarium'un yakın zamandaki başarısız lansmanı, topluluğu token'a olan güveni yeniden sağlamak için proaktif önlemler almaya teşvik etmiş de olabilir. Shiba Inu yakım oranı önemli bir artış kaydetmiş olsa da, fiyattaki performansa doğrudan katkı sağlamadığının altını çizmek gerekir. Meme coin son zamanlarda zor günler geçirdiği için fiyat performansı da oldukça hareketli geçmekte. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu ağına dahil olan balina aktivitesi azalmaya devam ediyor. Büyük işlemler 120 seviyesinden 20'ye kadar geril

Yayın Tarihi: 23.08.2023 23:38
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:11

Shiba Inu Yakım Oranı %800 Arttı

Shiba Inu Yakım Oranı %800 Arttı

Shiba Inu yakım oranı son 24 saatte %800'lük artışla önemli bir atılım yapmayı başardı. Yakım oranındaki artış topluluğun dikkatini çekerken, birçok farklı spekülasyon da yayıldı.

Bu yüksek yanma oranına çeşitli faktörler katkıda bulunuyor olabilir. Bunun başlıca nedenlerinden biri, SHIB'in dolaşımdaki arzını azaltmayı, böylece kıtlık yaratmayı ve potansiyel olarak token değerini artırmayı amaçlayan topluluk odaklı girişimler olabilir.

Buna ek olarak, Shibarium'un yakın zamandaki başarısız lansmanı, topluluğu token'a olan güveni yeniden sağlamak için proaktif önlemler almaya teşvik etmiş de olabilir.

Shiba Inu yakım oranı önemli bir artış kaydetmiş olsa da, fiyattaki performansa doğrudan katkı sağlamadığının altını çizmek gerekir. Meme coin son zamanlarda zor günler geçirdiği için fiyat performansı da oldukça hareketli geçmekte.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu ağına dahil olan balina aktivitesi azalmaya devam ediyor. Büyük işlemler 120 seviyesinden 20'ye kadar geriledi. Bu düşüşün nedeni net olarak bilinmezken, birçok farklı sonuç doğurabilir. Örneğin bu veri önemli bir güven kaybına işaret ederek, fiyat istikrarsızlığına neden olabilir. Ancak diğer yandan token'ların tek elde toplanmasını engelleyerek büyük satış baskılarını azaltmada yardımcı olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.